sadsad x
asdasd
99,00 TL
71,28 TL
%28 indirim
Kazancınız
:
27,72 TL
Atropatena Destanı Hakkında Bilgiler
Türü: Efsane ve Destan Kitapları
Sayfa Sayısı: 485
ISBN: 9789753559379
Kapak: Ciltsiz
Vahid Memmedli
Vahid Memmedli
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Atropatena Destanı Kısa Özet

    Azerbaycan’ın önde gelen yazarlarından olan Vahid Memmedli’nin son devirlerde yazdığı hikaye ve uzun-hikayeler dünyanın birçok ülkesinde okuyucunun dikkatini çekmiştir. Kısa sürede okurun ilgisini kazanması yüksek intellekte, derin felsefi düşünceye sahip bir yazar olduğunu ve ilgi çekici kahramanlar yaratmayı başardığını gösteriyor. Yazarın eserleri ülkesi Azerbaycan dışında Rusya, İngiltere, Fransa, Avusturya, Almanya, Yunanistan, Çek Cumhuriyeti, Hindistan ve Mısır’da yayınlanmıştır.

    Atropatena Destanı çağdaş bir Kaf Dağı efsanesidir. Bu kitapta aşk ve saray entrikaları, ejderhalar, sihirli atlar, Kara Melek, Zulmet Gece Tarikatı, kâhinler, mitolojik kuşlar, olağanüstü hassalara sahip köpekbalıkları, arılar, yılan-kadınlar, tambukan denen esrarengiz dev develer, timsahbaşlı yaratıklar, büyü yurdu Sahira, şeytan kadın İfrite, Kazaka, Albanya, Derbend elleri, daha bir alay şey sizi hemencecik sarıp sarmalayacak ve soluksuz bir gerilimin içine atacaktır.

    Vahid Memmedli’nin üç bölümlü bir destan tarzında yazılmış *Atropatena destanı* okuyucunun dikkatini çekmiş, en çok satanlara çevrilen ilgi çekici eserlerden biridir. Azerbaycan’ın dışında da okunması tesadüfi değildir.

Atropatena Destanı Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.