sadsad x
asdasd

Atmosferik Rahatsızlıklar

Siren Yayınları
18,52 TL
14,45 TL
%22 indirim
Kazancınız
:
4,07 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Atmosferik Rahatsızlıklar Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 280
ISBN: 9786055903084
Kapak: Ciltsiz
Rivka Galchen
Rivka Galchen
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Atmosferik Rahatsızlıklar Kısa Özet

  Etrafınıza bir bakın... İşaretleri görmediğinizden emin misiniz?

  Yalanlar. Yanılgılar. Kıskançlıklar. Dost gibi görünüp düşman olanlar. Karşınızda ağlayanlar. Kafanızda yankılananlar. Gizemli yabancılar. Ürkütücü senaryolar. Tüketilmiş aşklar. Unutulmayan kayıplar. Birilerini andıranlar. Aklınıza takılanlar. Arayıp duranlar. Çalmayan telefonlar. Verilmesi gereken kararlar. Başınıza saplanan ağrılar. Zamansız fırtınalar. Cevap bekleyen sorular.

  Psikiyatrlık yapan Dr. Leo Lieberstein'ın dünyası, beklenmedik bir anda temelinden sarsılır.

  Bir şeyler değişmiş, tanıdığı insanlar yabancılaşmış ve yaşadığı hayat ona ait olmaktan çıkmıştır sanki. Eski bir hastasının sanrıları, dört bir yanını saran aldatmacalar ve karısının gizemli davranışlarından hareketle çıktığı gerçeklik arayışı, zihninin karmaşık coğrafyalarını keşfetmesini sağlayacaktır.

  Rivka Galchen'in büyük ses getiren romanı Atmosferik Rahatsızlıklar, insan zihninin sınırsız yaratıcılığını, terapinin farklı açılımlarını ve gündelik hayatı delilikten ayıran o ince çizgiyi yoğun bir ironi ve çarpıcı bir anlatım eşliğinde inceliyor. The New York Times ve amazon.com'un "Yılın En İyileri" seçkilerine de giren Atmosferik Rahatsızlıklar; ilişkilere, yalnızlığa ve bizlerin hayatlarına dair söyleyecek çok sözü olan, pervasız ve sıradışı bir roman.

  Hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığını fark eden bir psikiyatrın ona rehberlik eden işaretler eşliğinde şekillenen çarpıcı serüvenini bir solukta okuyacak, hayatınızı ve dünya algınızı gözden geçireceksiniz.
  Bildiğinizi sandığınız her şeyi unutun!
  Zihninizi açmaya hazır mısınız?

  "...Arjantin'in devi Borges'i çağrıştıran bu zeki, ilgi çekici, özgün yazar tüm övgüleri hak ediyor."

  - The New York Times

   

Atmosferik Rahatsızlıklar Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.