sadsad x
asdasd

Atlantis Dünyası - Kökenin Gizemi 3

Pegasus Yayınları
49,98 TL
31,99 TL
%36 indirim
Kazancınız
:
17,99 TL
Atlantis Dünyası - Kökenin Gizemi 3 Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 352
ISBN: 9786052996836
Kapak: Ciltsiz
A. G. Riddle
A. G. Riddle
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Atlantis Dünyası - Kökenin Gizemi 3 Kısa Özet

  Uzaydan Gelen Gizemli Bir Sinyal. İnsanlığın Hayatta Kalması İçin Son Şans.

  Kuzey Fas: Dr. Kate Warner global bir salgına karşı tedavi geliştirmiş ve kendini de iyileştirebileceğini sanmıştır. Fakat yanılmıştır. Atlantis komplosunun boyutlarıyla ilgili de büyük bir yanılgı içindedir. İnsan türü yeni bir tehditle karşı karşıyadır. Zaman giderek azalırken ve medeniyet tamamen çökmek üzereyken yeni bir umut doğar: muhtemel bir müttefikten gelen şifreli bir mesaj…

  Antarktika: Atlantis Vebası’ndan sonra Dorian Sloane kendini Ares ve gizemli gündeminin kuklasına dönüşmüş bulur. Durumu kontrol altına almaya çalışınca Ares her şeyi değiştirecek bir felaketin kapısını aralar. Kaos gezegeni ele geçirirken Ares insanlığın içinde bulunduğu tehlikenin boyutlarını açıklar ve Dorian son bir göreve çıkmayı kabul eder: David Vale ile Kate Warner’ı bulup öldürecektir. Dorian sonunda cevaplar bulacağına dair söz almıştır.

  Kate ve David, peşlerinde Dorian’la, Dünya’ya bırakılmış Atlantis gemisinin kalıntılarından galaksideki bilim istasyonlarına ve sırlarıyla insanlığı kurtarabilecek gizemli bir kültürün geçmişine yolculuk yapar. Kendi hayatları söz konusuyken ve zaman giderek daralırken Kate, David ve Dorian büyük bir teste tabi tutulacaktır.

  İnsan Türü Köşeye Sıkıştı.

  *Bu öykü sıradışı sonuyla hayal gücünüzü ele geçirecek.*

Atlantis Dünyası - Kökenin Gizemi 3 Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.