200,00 TL
154,00 TL
%23 indirim
Kazancınız
:
46,00 TL
Ateşle Yaklaşma Hakkında Bilgiler
Türü: Öykü Kitapları
Sayfa Sayısı: 200
ISBN: 9786057643919
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: Kuşe
Basım Tarihi 2022
satis-icon
Satış Rakamları 4 adet satılmıştır.
Kadire Bozkurt
Kadire Bozkurt
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ateşle Yaklaşma Kısa Özet

  Ateşle Yaklaşma, Kadire Bozkurt’un ilk iki kitabı Küçük Dertler ile Bir Kalbin Boyutları’nı bir araya getiriyor. Üçüncü öykü kitabı Buzkandilleri’nin hak ettiği büyük ilgiden sonra Ateşle Yaklaşma da Kadire Bozkurt’un daha baştan ne denli yetkin, olgun bir öykü dili oluşturduğunu gösteriyor.

  Bu öykülerde acıyı, umutsuzluğu, şiddeti içselleştirmiş hayatlar var. Sıradan, küçük dünyalarında yaşayan insanların hikâyeleri unutulmaz izler bırakıyor. Kadire Bozkurt öykücülüğümüze yeni boyutlar getirirken okuma biçimimizi zenginleştiriyor.

  Tedirgin eden, insanın içine işleyen öyküleri Kadire Bozkurt’un edebiyatımız için büyük bir kazanım olduğunu gösteriyor. Ateşle Yaklaşma yüksek nitelikli anlatım biçimi ve diliyle başucumuzdan ayıramayacağımız bir mücevher kitap.

   

  “Kadire Bozkurt anlattıkları kadar anlatımıyla da öne çıkan ve tekniğinden, dilinden mutlaka söz edilmesi gereken bir yazar. Hayatın tam içinden seçip çıkardığı öyküler minimal dili, ayrıntı ustalığı ve olabildiğince az açıklama yapıp sezgiyi okura bırakmasıyla daha da etkili oluyor.”

 • Kuşe

Ateşle Yaklaşma Hakkında Yorumlar