sadsad x
asdasd

Atatürk’ü Unutma Çocuğum

Rodinya Kitap

Tansu Bele

30,00 TL
19,50 TL
%35 indirim
Kazancınız
:
10,50 TL
Atatürk’ü Unutma Çocuğum Hakkında Bilgiler
Türü: Genel Çocuk Kitapları
Sayfa Sayısı: 96
ISBN: 9786058351400
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2017
Tansu Bele
Tansu Bele
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Atatürk’ü Unutma Çocuğum Kısa Özet

  Atatürk’ü Unutma Çocuğum

  Atatürk’ü Unutma Çocuğum, Tansu Bele’nin torunu Gizem’le karşılıklı konuşmalarından oluşan bir kitap ve tüm sohbetleri de Türkiye Cumhuriyeti`nin kurucusu, ilk cumhurbaşkanı, başöğretmen, Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk üzerine kurulu. 

  Ata’nın tarlalarda karga kovaladığı günlerden başlıyor sohbetler, sonra ilk üniformayı heyecanla giydiği gençlik ateşiyle devam ediyor. Ülkemiz için yaptığı mücadeleler, savaşlar, yıkımların ardından bir güneş gibi doğan cumhuriyet ışığı anlatılıyor. Modern Türkiye’nin en büyük adımları anlatılıyor sonra, devrim ve reformlar beliriyor, ülke yenilenirken yaralarını sarıyor. 

  Mustafa Kemal Atatürk, ülkemizi yeniden yaratırken ne yapmış tek tek öğreniyoruz. İşte tam bu yüzden kitap öğrenciler için de, öğretmenler içinde bir başvuru kaynağı niteliğinde. Okurlara Atatürk’ü Atatürk yapan tüm gerçekleri, bir çocuğun gözünden yeniden düşünme fırsatı sunuyor.

  *Benim senden tek isteğim, tıpkı benim gibi O’nun sesini hep kulaklarında duymandır canım. Bu ses kulaklarından hiç gitmesin. Atatürk’ü unutma çocuğum ve hiç kimseye unutturma.

  Her zaman O’nun sesinin izinden git ve O’nun sesi ol. O’nun devrimleri sana yol göstersin...*  

   

 • 2. Hamur

Atatürk’ü Unutma Çocuğum Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.