sadsad x
asdasd
32,41 TL
23,98 TL
%26 indirim
Kazancınız
:
8,43 TL
Atatürkçüler Yenildi Hakkında Bilgiler
Türü: Türkiye ve Cumhuriyet Tarihi Kitapları
Sayfa Sayısı: 696
ISBN: 9786054656073
Kapak: Ciltsiz
Yılmaz Dikbaş
Yılmaz Dikbaş
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Atatürkçüler Yenildi Kısa Özet

    Türkiye, 1952 yılında NATO'ya girdi. Bu tarihten sonra CIA ajanları Türk ordusunun içinde istedikleri gibi rahatça örgütlendiler. Yüksek komutanlarımız bu gerçeği gördüler, ama ses çıkarmadılar. Son altmış yıl içinde ordumuzun en küçük birimlerine kadar giren CIA ajanları, bizim subaylarımızdan kendilerine ajanlar devşirerek istihbarat ve eylem ağını yaygınlaştırdılar. Son altmış yılda ordumuzun, bakanlıklarımızın ve MİT'in içine kök salan CIA; medyaya, üniversitelere, işçi sendikalarına, belediyelere ve sivil toplum kuruluşlarına da kanser gibi yayıldı.

    Menderes döneminde MİT müsteşarı olan Korgeneral behçet Türkmen, CIA ajanıydı. CIA'dan düzenli para alıyordu... Başbakan nihat erim, CIA ajanlarının devşirdiği bir ABD kuklasıydı...

    Masonlar, 1950'den sonra ordumuzun en üst komuta heyetine kadar girdi. Çok sayıda komutanımız döneminden başlayarak kurulan tüm Türkiye Cumhuriyeti hükümetlerine bakanlık koltuklarına oturdular. Her hükümete girmeyi beceren masonlar, devletin yüksek bürokratları arasında da yoğunlaştılar.

Atatürkçüler Yenildi Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.