Atacan Öykü Seti 10 Cilt

Güloğlu Yayıncılık

Kolektif

1.500,00 TL
1.065,00 TL
%29 indirim
Kazancınız
:
435,00 TL
Atacan Öykü Seti 10 Cilt Hakkında Bilgiler
Türü: Masallar
Sayfa Sayısı: 440
ISBN: 9789945490007
Kapak: Ciltli
Kağıt Tipi: 1. Hamur
Basım Tarihi 2023
Kolektif
Kolektif
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Atacan Öykü Seti 10 Cilt Kısa Özet

  Atacan Evde    

  Evimizi kimlerin ziyarete gelebileği ve kapı zilinin çalınması ile gösterilecek doğru davranışların sergilendiği bu çalışmada, farklı bir üslup ve anlatıma yer verilmiştir.     

  44 sayfadan oluşmaktadır. Ardışık dört sayfa (iki yaprak) atlandığında öykü formatı bozulmadan seviye ayarlaması yapılabilmektedir.

  22,5x24,5cm. 200 gr kuşe kağıda kendine ait özel tasarımlı ayak ve sipiralli olararak beğeninize sunulmuştur. 

  Atacan Güzel Giyinir    

  Hangi giyisiler nerelerde giyilir?    

  Giyisilerimizi temiz ve düzenli kullanmak için nasıl davranılmalıdır?     

  Bu soruların cevabı, şiirsel anlatım içinde bilmece buldurmaca şeklinde işlenmiştir.    
   
  Atacan Ormanda    

  Değişik vahşi hayvanlar, farklı bir bakış açısıyla tanıtılmaktadır. Çocuklar bu öyküyü izlerken her sayfada ayrı bir duygu ve heyecan yaşayacaklardır.    
   
  Atacan ve Ülkeler    

  Belli başlı bazı ülkeler ve o ülkelerin tipik özelliklerinin tanıtıldığı bu sette, yöresel kıyafeti ile o ülkenin çocukları ve bayrakları yer almaktadır. Oyun formatında şiirsel bir anlatımla barış ve kardeşlik duygusu işlenmektedir.    
   

  Atacan ve Kurt    

  Hava, kara ve deniz taşıtlarının mukayeseli olarak tanıtıldığı bir settir. Öykümüz, kendisine yardım etmek isteyen bir kurttan Atacan`ın yersiz korkuya kapılıp kaçması üzerine kurulmuştur.    
   
  Atacan ve Oyun Treni    

  Değişik evcil hayvanlar ve tipik özellikleri oyun formatında verilmeye çalışılmıştır. Çocukların yakın çevremizde olan hayvanları tanıyarak bizlerle olan ilişkisini anlama ve kavramalarına çalışılmıştır. Önce hayvanın özellikleri verilmiş tahminde bulunmaları istenmiş, takip eden sayfada diğer hayvan özellikleriyle belirtilmiştir.   
   
  Dedektif Atacan    

  Her yaramazın bir ipucu bırakacağı düşüncesinden yola çıkılarak, istenilmeyen davranışlarda bulunanlarınbıraktıkları ipuçlarının değerlendirilmesi ile kahramanımız bu davranışıgösterenleri alternatifler arasında bulmaktadır. Oyun şeklinde hazırlanmış olan öykümüz, şiirsel bir anlatıma sahiptir.    
   
  Harikasın Atacan    

  Duyu organlarımız ve fonksiyonlarının tanıtıldığı bu çalışma, çocukların günlük yaşantılarında görüp, karşılaştığı tipik örneklerle desteklenmiştir. Tekerleme ve şiirsel bir üslûpla çocuklara beş değişik duyu organımız öykü bütünlüğünde kavratılmaya çalışılmıştır.    
   
  Atacan ve Sayılar   

  1`den 10`a kadar doğal sayıların kavratıldığı bu öyküde, Atacan değişik sihirbazlıkgösterisi ile her sayıyı bir öykü bütünlüğü içinde tanıtır. Şiirsel bir üslûp ve anlatımın olduğu öykü, çocukların ilgi ile takip edecekleri bir çalışmadır.  
   
  Yardımsever Atacan     

  Atacanın hayvanlarala ilişkileri, hayvan sevgisi, yardımlaşma konuları incelenmektedir.

 • 1. Hamur

Atacan Öykü Seti 10 Cilt Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.