113,00 TL
80,23 TL
%29 indirim
Kazancınız
:
32,77 TL
Asude Bahçe Hakkında Bilgiler
Türü: Biyografik ve Otobiyografik Kitaplar
Sayfa Sayısı: 256
ISBN: 9786052297926
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2021
Funda Uçuk Er
Funda Uçuk Er
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Asude Bahçe Kısa Özet

    Her birimizin ömür kasnağında tamamlaması gereken motifler vardır. Elbette bazı iğne darbeleri elimize batacak, bir miktar acı verecektir. Hayatımıza dâhil olan ya da anlamlandıramadığımız münakaşalarla hayatımızdan çıkan insanlar gibi motife dâhil olan renkler de olacak, motifteki rolü bitince dikiş kutusuna kaldırılan ipler de. Nihayetinde motifin tamamının ortaya çıktığı anı görmek hepsine değecek.

    Zira Yaradan her meselede illaki yarattığının hayrını gözetir. Dolayısıyla yola kimi ve neyi çıkarıyorsa bilinmelidir ki muhakkak tekâmülüne fayda sağlayacak tecrübelere hizmet edecektir. Bunu hakkıyla gönlümüze anlatabilirsek o vakit başımıza gelen her musibette, ayağımıza takılan her dikende, *Elbette, benim göremediğim Mevla’nın benim için takdir ettiği bir hikmet vardır,* düsturuna sığınabiliriz.

    Huşu Ağacı’nın ikinci serisi Asude Bahçe, kapısına kara kış dayanan kederli kalplere, o kalplerin içindeki portakal çiçeklerine sığınmayı fısıldamak için yazıldı. Hikâye kaldığı yerden devam ediyor.

  • 2. Hamur

Asude Bahçe Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.