sadsad x
asdasd

Aslında Güçlü Değilmişim

Nika Yayınevi
24,00 TL
18,96 TL
%21 indirim
Kazancınız
:
5,04 TL
Aslında Güçlü Değilmişim Hakkında Bilgiler
Türü: Psikoloji Başvuru Kitapları
Sayfa Sayısı: 230
ISBN: 9786059386296
Kapak: Ciltsiz
Sinan Akçay
Sinan Akçay
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Aslında Güçlü Değilmişim Kısa Özet

  "Yani toplumun bize vermiş olduğu bu üstümüze binen yük, erkeklik yükü var ya, bu erkeklerin tamamını, bence tamamını, yüzde 5'lik bir dilim var veya yok, çok güçlü bir psikolojisi olan insanlar vardır, bilemiyorum. Hepimizi çok etkiliyor, ruhsal yönden çok çöküntüye uğratıyor, bunu da hiçbir zaman kimse dile getiremiyor..."

  "Diğer erkekler sanki hani onlar sağlıklı, onlar hayatına, günlük yaşantısına gayet normal devam ediyor, ama ben tam anlamıyla normal devam edemiyorum. Ben tam normal bir adam değilmişim gibi geliyor bana, bu sorunlar var kafamda..."

  "Ben biliyorum psikiyatrinin ne olduğunu da, çok bunalınca geldim de, öbür adam toz kondurur mu kendine de gelir mi? Mümkün değil getiremezsin ya, mümkün değil diyom. Bak, ben 4 sene gelmemişim bu işleri bildiğim halde psikiyatriye... "

  Ruh sağlığı sorunu yaşayan erkeklerin anlatımından.

  Bu çalışma, ruh sağlığı ve erkeklik ilişkisini ele alarak ruh sağlığı sorunu yaşayan erkeklerin yaşam deneyimlerini görünür kılmaya ve anlamaya odaklanmıştır. Erkeklerin ruhsal hastalık deneyimini anlamak hem erkekler hem de erkeklerin etkileşim içinde olduğu sistemler açısından önem taşımaktadır.

Aslında Güçlü Değilmişim Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.