sadsad x
asdasd

Aşkın Kursağında Kalan

İnkılap Kitabevi
20,00 TL
12,40 TL
%38 indirim
Aşkın Kursağında Kalan Hakkında Bilgiler
Türü: Türk Edebiyatı
Sayfa Sayısı: 192
ISBN: 9789751039958
Kapak: Ciltsiz
Sinan Tuzcu
Sinan Tuzcu
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Aşkın Kursağında Kalan Kısa Özet

  … Aşk bazen sadece biter. 

  Kursakta izi kalır. 

  Her hikâye kendi gerçekliğini içinde saklar. Yazarken hayal gibidir, okurken gerçeğin taa kendisidir. Herkesin bir hikâyesi vardır; eksik ya da yarım kalmış, başlamadan bitmesi gerekmiş… Canı yanıp susulmuş, kan kusup kızılcık şerbeti denilmiş. Kimi hayatı teğet geçip ölümle sınanmış, kimi *hasretinden prangalar eskitmiş*… Hikâye bu ya; sonunda herkes eksik kalmış, tamamlanmamış duygular, yaşanamamış aşkların diyarında kursakta kekremsi bir tat bırakmış.

  Bu kitapta okuduğunuz hikâyeler gibi... İyiliğin ve kötülüğün ortasında kalanları, hayata tutunamayanları, tutunup düşenleri, yel değirmenlerine karşı Don Kişot olmayı, hayatta kalmak için acımasız davranmayı, bazen de kendini yok saymayı elinizde tuttuğunuz Sinan Tuzcu’nun Aşkın Kursağında Kalan kitabında okuyacaksınız. 

  Sinan Tuzcu Böcek romanının ardından hayata dair hikâyeleri anlattığı bu kitabında Türkiye’nin gerçekliğine de ayna tutuyor. Kitap; zaman, mekân, olaylar, karakterler farklı olsa da hayata dokunan herkesin hikâyesini konu alıyor…

Aşkın Kursağında Kalan Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.