100,00 TL
71,00 TL
%29 indirim
Kazancınız
:
29,00 TL
Aşk Mezhebi Hakkında Bilgiler
Türü: Denemeler
Sayfa Sayısı: 88
ISBN: 9786055146498
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2017
Mustafa Yılmaz
Mustafa Yılmaz
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Aşk Mezhebi Kısa Özet

    Temmuz Kitap etiketiyle yayımlanan kitap, yazarın Temmuz yayınlarından çıkan ikinci kitabı. Daha önce *Kısas-ı Enbiya* adlı şiir kitabı yayımlanan Mustafa Yılmaz, hâlen yayın editörlüğünü üstlendiği Temmuz dergisinde şiir ve yazılarını yayımlamaya devam ediyor.

    Mustafa Yılmaz kitabında lirik bir anlatımla, metaforik ve felsefi dil eşliğinde iman, amel, akıl ve sorumlu bir mümin olmayı masaya yatırıyor. Bir yürek izdihamı, bir varlık sancısı olarak yazıya döktüğü düşünceleriyle aşkı, bir dava adamı olmanın, sadakatle bağlanmanın, bir kimlikle ayağa kalkmanın ifadesi olarak görüyor. Yoksulluğun ve soylu merakların amele dayalı bir ifadesi olarak Aşk Mezhebi’ni dikkatlerimize sunuyor.

    Bilgi, iman, sorumluluk, kendinden geçme, digerkamlık, fedakarlık, salih amel, adanma kavramları çevresinde büyük ideallere yönelimi, İslam tarih ve medeniyet birikimi içerisinde öncülerle somutlayan deruni anlatımı ile sorumluluk ve dert sahibi herkesin kendisinden esintiler bulacağı bir evreni inşa etmeye çalışıyor.

  • 2. Hamur

Aşk Mezhebi Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.