175,00 TL
134,75 TL
%23 indirim
Kazancınız
:
40,25 TL
Aşk Limanı Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 402
ISBN: 9786051428857
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2016
satis-icon
Satış Rakamları 27 adet satılmıştır.
Nicholas Sparks
Nicholas Sparks
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Aşk Limanı Kısa Özet

  50’den fazla dilde 100 milyondan fazla okura ulaşan New York Tımes çok satarı yazar gerçek aşkı bulduğunda farkına varırsın New York Tımes çoksatarı yazar Nıcholas Sparks, biten bir aşkın ürkütücü izlerini sürüyor ve tekrar sevebilmek için güvenmeyi öğrenmesi gereken  bir kadının sırlarla dolu hikâyesini anlatıyor.

  Katie adındaki gizemli bir kadın, Kuzey Carolina’nın küçük Southport kasabasına sığındığında, geçmişiyle ilgili sorular da peşinden geldi.

  Güzel ve çekingen Katie, insanlardan özellikle uzak durmaya çalışıyor gibiydi. Ancak beklenmedik olaylar onu iki kişiyle gönülsüz bir arkadaşlığa itecekti. Biri, iki çocuğunu tek başına büyüten iyi kalpli Alex, diğeriyse Katie’nin sözünü sakınmayan komşusu Jo. Katie tüm korkularına rağmen bu küçük kasabaya zamanla alıştı. Alex ve ailesiyle de giderek yakınlaşıyordu.

  Bir yandan da onu ülkenin diğer ucundan Southport’a getiren ürkütücü bir geçmiş ve bu geçmişte yatan karanlık bir sır, Katie’yi korkutmaya devam ediyordu. Çok geçmeden, Jo’nun içten desteği sayesinde Katie önünde iki seçenek olduğunu anlayacaktı. Ya güvenliği için saklanmaya devam edecek ya da mutluluk için risk alacaktı. Ve tüm bu zorlukların ortasında
  tek güvenli liman aşktı.

 • 2. Hamur

Aşk Limanı Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.