sadsad x
asdasd

Aşk Evlilik Sadakatsizlik

Destek Yayınları

Mehmet Z. Sungur

108,00 TL
64,80 TL
%40 indirim
Kazancınız
:
43,20 TL
Aşk Evlilik Sadakatsizlik Hakkında Bilgiler
Türü: Ekol ve Yaklaşım Kitapları
Sayfa Sayısı: 296
ISBN: 9786254411915
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2022
Mehmet Z. Sungur
Mehmet Z. Sungur
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Aşk Evlilik Sadakatsizlik Kısa Özet

  Öyle bir sevin ki sevilen de sevmeyi sizden öğrensin... Aşk *ben*leri yok etmek pahasına *biz* olabilme çabası, sınırları iyi çizilmiş bir evlilik *ben*leri koruyarak *biz* olabilme sanatı, sadakatsizlik ise *biz*i yok etme riskini göze almaktır.

  Aşk başınızı, sevgi dünyayı döndürür. Aşk *Seni seviyorum çünkü sana ihtiyacım var* derken sevgi *Sana ihtiyacım var çünkü seni seviyorum* der. Aşk tutkulu bir biçimde yaşanırken, sevgi farkındalıklı ve dingin biçimde yaşanır ve dinginleşen her şey gibi derinleşir.

  Aşk evliliği başlatabilir ancak iyi bir evlilik sürdürebilmek için aşk asla yetmez. Evlilik de tıpkı trafikte seyreden araç gibi bakım ve onarım ister. Bazen gitmek ister gidemez, bazen kalmak ister ama kalamazsınız. Çünkü evliliğiniz ne gidecek kadar kötüdür ne de kalacak kadar iyi...

  İnsan kusurlu bir varlıktır. İncinir, incitir. Sevmeyi öğrenmek bazen affetmeyi öğrenmeyi de gerektirir. Affetmek geçmişi değiştirmez ancak geleceği değiştirebilir.

  Affetmek unutmayı gerektirmez ancak borcu iptal edip, alacaklı olma halinden çıkmayı ve yüreğinizi ele geçiren öfkeden özgürleşmenizi sağlayabilir. Geleceğe yer açmak ancak geçmişe yapışmaktan vazgeçmekle mümkündür.

  Öyle bir sevin ki sevilen de sevmeyi sizden öğrensin...

  Bu dünya biraz daha sevgi ve şefkatle daha anlamlı bir yer olabilir.

 • 2. Hamur

Aşk Evlilik Sadakatsizlik Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.