sadsad x
asdasd

Aşk Demek İstiyorum ama…

Cinius Yayınları

Akile Sezgen Vardar

80,00 TL
49,60 TL
%38 indirim
Kazancınız
:
30,40 TL
Aşk Demek İstiyorum ama… Hakkında Bilgiler
Türü: Türk Edebiyatı Romanları
Sayfa Sayısı: 267
ISBN: 9786053233657
Kapak: Ciltsiz
Akile Sezgen Vardar
Akile Sezgen Vardar
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Aşk Demek İstiyorum ama… Kısa Özet

  Akile Sezgen Vardar, yazılarında insanı, sevgiyi ön plana çıkaran bir yazar. Elinizdeki kitabın içindeki yazıların çeşitli noktalarında kendinizi bulacaksınız çünkü konular o kadar biz ve hayatımız ki hiçbirini es geçemeyiz. Yazar bazen güzel bir gün batımında duygularımızı gökyüzüne çıkarıyor; mehtap, akıp giden altın nehir bizi aşkla buluşturuyor; bazen kesilen ağaçların iniltileri ile sarsılıyoruz.

  Her gün terör ile kaybettiğimiz gencecik fidanlarımız, yüreğimizin bitmeyen yarası. Onları geri getirmek mümkün değil. Bu kadar acının içinde çare arar haldeyiz. Seslerimiz kısılıyor. İkilemlerden şaşkınız.

  Yazar Akile Sezgen Vardar uzun zamandır okurlarıyla güzel konular, bilgiler, ruhumuzu yükselten duyguları paylaşamamaktan şikayetle, "ama" diyor. Ancak, her yazısının, insani duyguları ve yaşam aşkını kapsadığından çok emin.

  Akile Sezgen Vardar, aydın olmanın sorumluluğunu şöyle tanımlıyor: "Ulaşabileceğimiz her vatandaşımızın, yaşam, görgü, bilgi, sanat anlayışını yükseltmeye hizmet etmek insan olmaktır."

  *En kutsal hak yaşam hakkı,* diyor yazar Akile Sezgen Vardar.

  Ve ekliyor:

  *Sizlere söylemek istediğim en güzel sözcükleri satır aralarına sakladım. Fısıltılarımı duyuyor musunuz? Ben sizleri hissediyorum; "ama"sız aşk diyebileceğimiz günlere…

Aşk Demek İstiyorum ama… Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.