sadsad x
asdasd
20,00 TL
15,60 TL
%22 indirim
Aşk Ayetleri Hakkında Bilgiler
Türü: Şiir Kitapları
Sayfa Sayısı: 160
ISBN: 9789944157940
Kapak: Ciltsiz
Cem Turhan
Cem Turhan
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Aşk Ayetleri Kısa Özet

  "Kentlerin birbiriyle kesişen, buluşan ve birbirinden ayrılan yollarının adları farklıdır. Otomobil navigasyonuna adresi yazdığımızda, ekrandaki oku takip ederek varmak istediğimiz yere ulaşırız… Cem Turhan'ın şiirlerini okurken bu duygu hiç terk etmedi beni; her "aşk mısrası"nı navigasyonun oku gibi takip ettim; yer çekiminden uzak, uzayın boşluğundaki bir uydunun yardımıyla yolunu bulan ben, bu kez de bir şairin dizelerinin ardından gidiyor, aşkın kapılarını tek tek buluyordum!

  Kentlerin yolları birbirine benzemez demiştim, aşk da öyle değil midir? Navigasyona yazılan sokak adlarının farklılığı gibi, aşkı yaşayan iki insanın adresi de birbirine benzemez. Öyleyse, Aşk Ayetleri'ni okuyanların hayatları farklı olsa da, onca ayrı "merhaba" ve onca ayrı "elveda"yı bir kitabın sayfalarında buluşturan nedir? Bu sorunun yanıtı Cem Turhan'ın ustalığında, yüreğinde taşıdığı şair duyarlığının derinliğindedir.

  Cem'in uzay gibi engin yüreğinden gönderdiği ve birer ok gibi uzanan dizelerini takip edin, hayatınızdaki adresleri birer birer keşfedeceksiniz."

  - Sunay Akın

  "Sana her gelişimde bavuluma 'kırılırlar' diye koymadığım tek şeydi: Hayallerim!"

  "Birileri çok yalnızken; bazıları hep tek başınadır."

  "Tüm olmazlara rağmen; olan tek şey: 'Aşk'tır..."

Aşk Ayetleri Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.