sadsad x
asdasd

Asiye Kabahat'ten Şarkılar Dinlediniz

Can Yayınları
30,00 TL
13,20 TL
%56 indirim
Asiye Kabahat'ten Şarkılar Dinlediniz Hakkında Bilgiler
Türü: Anlatı Kitapları
Sayfa Sayısı: 304
ISBN: 9789750731761
Kapak: Ciltsiz
Karin Karakaşlı
Karin Karakaşlı
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Asiye Kabahat'ten Şarkılar Dinlediniz Kısa Özet

  Yığıldığın günlerin sonuna gelirsin. Düştüğün zeminden, çöktüğün kaldırım kenarından ayağa kalkarsın. Hayat beklemez çünkü. Ve daha ölmediysen, yaşıyor taklidi yapman gerekir. Bedenine yabancı kalırsın, aynaların üzerine örtüler atarsın. Görmeyesin kendini diye. Ve ellerini hiçbir şey ısıtmaz. Burnunu, kollarını, ayaklarını da. Soğuk sular iner omurgandan aşağı, bir yandan da alnın terler ama. *İyi misin?* sorusunu sormasınlar diye ara sokaklara, daha önce hiç geçmediğin yollara saparsın. Yabancılarla konuşur, en yakın olanından kaçarsın. Utanırsın, çünkü birinin utanması gerekir.

  Asiye Kabahat’ten Şarkılar Dinlediniz, insanın ve haliyle zulmün olduğu tüm zamanlarda, kimi zaman sözler anlamsız kaldığından kimi zaman kelimeler boğazda düğümlendiğinden dile getirilemeyen acıların bir sis bulutu gibi etrafımızı kuşattığı sarsıcı bir kitap.

  Karin Karakaşlı’nın hepsi birbirine sıkı sıkıya kenetlenmiş metinleri; Berlin’de, İstanbul’da, kalabalık konferans salonlarında, havaalanlarında, kimsesiz otel odalarında, kafelerde; yazılamamış romanların, yazarından hesap soran öksüz kahramanlarıyla zavallı dünyamızın kimseye hesap sormaya gücü yetmeyen ezilmişleri arasında dolaşıyor.

   

Asiye Kabahat'ten Şarkılar Dinlediniz Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.