sadsad x
asdasd
55,00 TL
34,10 TL
%38 indirim
Kazancınız
:
20,90 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Asialogy Korece Kelimeler Hakkında Bilgiler
Türü: Diğer Dil Öğrenimi Kitapları
Sayfa Sayısı: 328
ISBN: 9786052966860
Çıkış Tarihi: 25-08-2020
Kapak: Ciltsiz
Abdurrahman Esendemir
Abdurrahman Esendemir
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Asialogy Korece Kelimeler Kısa Özet

  Bir dili öğrenirken dilbilgisi kurallarını öğrenmek kadar, dilde en sık kullanılan kelimelerin yazılış ve cümle içerisindeki kullanımını öğrenmek de bir o kadar önemlidir...

  Korece öğrenenlerin en çok zorlandığı konulardan birisi kelimelerin yazılışına alışmaktır. Zira Korecede aynı sesi verin bir çok harf bulunmaktadır. Örneğin 2 tane *e*, 3 tane *ve* harfinin olması sebebiyle hangi harfin nerede kullanılacağının ezben-rlenmesi gerekmektedir. Biz de bu kitabımızda Korecedeki ilk 1000 kelimenin yazılış, okunuş ve kullanımını incelesek de daha fazla kelimeye yer verdik.

  Kitabımızın başında Korecede yer alan sözcük türlerinin bir kısmına ve sözcüklerin öğrenilmesi aşamasında nelere dikkat edilmesi gerektiğine değindik. Gerekli yerlere de notlar koyarak uyarılar yaptık.

  Kitabımızda yer alan 1000 kelimenin dışında 100’lerce farklı kelimeyi de incelemiş olacaksınız. Bu kitabın amacı size kelime öğretmek olmayıp, kelimelerin nerede ve nasıl kullanıldığını, kelime öğrenirken nelere dikkat edilmesi gerektiğini göstermektedir.

  Korece eğitiminize katkısı olması dileğiyle...

Asialogy Korece Kelimeler Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.