sadsad x
asdasd
25,00 TL
19,25 TL
%23 indirim
Kazancınız
:
5,75 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Asanı Bırak! Hakkında Bilgiler
Türü: Genel İslam Kitapları
Sayfa Sayısı: 160
ISBN: 9786054001901
Kapak: Ciltsiz
Melike Mursaguliyeva
Melike Mursaguliyeva
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Asanı Bırak! Kısa Özet

  Bu kitapta ahmak Firavun’u Kızıldeniz’in girdaplarında yok eden mucizeli, asalı Musa (a.s.) ve O’nun Salih kardeşi Harun (a.s.)’ın ayetler ışığında ilahi tecelli akışlarıyla dolu ibretli kıssalarını bulacaksınız.

  Peygamber kıssalarını okurken sıradan bir insanın hayat hikayesini okur gibi okumamak ve geçmiş halkların tarihi gibi bakılmadan, Nebilerin manevi dünyaları ön plana alınarak okunmalıdır.

  Bu kitapta yeryüzüne irşad ve tebliğ gayesi ile gönderilen peygamberlerin ruh dünyasına seyahat etmeye çalışılmış ve aynı zamanda psikolojik açıdan da izah edilmiştir.

  Hak ve hakikat yolunun yolcusu olan peygamberlerin hadiseler karşısındaki duruşlarını bilmeleri lazım.

  Bundan dolayı peygamberlerin hayatı araştırılmalı ve onların bizlere miras bıraktıkları yoldan gidilmelidir.

  Bu kitap çalışmasını yaparken öncelikle kaynak olarak Kur’an-ı Kerim ve Allah Rasulü’nün sözleri olan hadislerden faydalandım.
  Aynı zamanda Kıymetli ve Değerli Osman Nuri Toptaş hocamın *Nebiler Silsilesi*eserinden faydalandım. Eserde kendi duygu ve düşüncelerimide okuyucumun zihin dünyasına aktarmaya çalıştım.

  Bu çalışmamda bana maddi ve manevi destek olan herkese teşekkür ederim. Bu ikinci kitabım, siz değerli okuyucularımın inşallah teveccühünü kazanır. Sizleri kitapla baş başa bırakarak, Allah’tan muvaffakiyet diliyorum..

  Melike Mursaguliyeva

Asanı Bırak! Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.