sadsad x
asdasd

Arka Direkte Kendini Unutturmak

Profil Kitap

Münir Üstün

71,25 TL
49,88 TL
%30 indirim
Kazancınız
:
21,37 TL
Arka Direkte Kendini Unutturmak Hakkında Bilgiler
Türü: Genel Spor Kitapları
Sayfa Sayısı: 184
ISBN: 9789759964122
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2021
Münir Üstün
Münir Üstün
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Arka Direkte Kendini Unutturmak Kısa Özet

  Simon Kuper, "Futbol asla sadece futbol değildir" teşhisiyle aslında bir gerçeği aralıyordu. Zamanında zevk ve eğlence için oynanan futbol bugün kitlelerin neredeyse yaşam şekli haline geldi. Hatta insanlar neredeyse günlerini, işlerini ve tatillerini bile futbola göre ayarlıyorlar.

  Her endüstrileşen sektörde olduğu gibi futbol da güzellik ve estetik boyutunu eskiye oranla kaybetti. Bunda birçok faktör olabileceği gibi özellikle futbol yorumcu ve yazarlarının kalibresizliği çok etkili oldu. Sürekli skandallardan bahseden, en küçük bir olumsuzluğu çok büyük bir olaymış gibi yansıtan bu kalemşörler eliyle o güzelim futbol insanları kendisinden soğuttu.

  Her şeye rağmen Albert Camus, Eduarda Galeano gibi futbola meraklı edebiyatçılar sayesinde futbolun seyrinin ve zevkinin tadına vardık. Çünkü futbol hayatın bir dışavurumuydu. Onu cazibeli kılmak da iyi insanların işiydi.

  Haber7.com`da yazdığı güzel futbol yazılarıyla kavgaya ve agresifliğe başvurulmaya ihtiyacı olmadığını gösteren Münir Üstün "Arka Direkte Kendini Unutturmak" kitabıyla iyi bir iş yapıyor.

  Her takıma ve futbol insanına eşit mesafede durmayı başaran yazlarıyla Münir Üstün bu spor dalından nefret edenleri bile bir nebze olsun rahatlatıyor.

 • 2. Hamur

Arka Direkte Kendini Unutturmak Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.