sadsad x
asdasd
40,00 TL
30,80 TL
%23 indirim
Kazancınız
:
9,20 TL
Araf'ın Gölgesinde Hakkında Bilgiler
Türü: Denemeler
Sayfa Sayısı: 160
ISBN: 9786055283933
Kapak: Ciltsiz
İlker Dere
İlker Dere
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Araf'ın Gölgesinde Kısa Özet

    Araflı bir yazarın kaleminden çıkan yazılardan oluşan bu kitap, hayata dair sözcüklerin ve cümlelerin duygu ve düşüncelerle işlenerek bir araya getirilmiş halidir. Her bir konuda, yazarın yaşadıklarından öğrendiklerinin, yetiştiği çevre ve beslendiği kaynakların yansımaları vardır. Yazar, her şeyin en iyisini söyleme iddiasında olmadığı gibi söylediklerinin gerekçelerini de sunmaya çalışmıştır.

    Vicdanların köreldiği, kulakların sağırlaştığı ve dillerin ketumlaştığı bir çağda bu kitap, Araf’ın Gölgesinde hissedilenleri ve görülenleri kırıp dökmeden, üzmeden ezmeden anlatma çabasının bir ürünüdür. Kara kışa yenik düşmüş dar ve geçit vermez köy yolları gibiyim. Ne karlar altında olmaktan mutluyum, Ne de üzerime basıp geçmek için sabırsızlananlara engel olmaya mecalim var. Beyaz bir örtünün altında göçük hayatı yaşamaya alışmak istiyorum. Donmuş bedenimin kimlere hayat vereceğini düşünmüyorum bile.

    Ölüm fısıltısına kulak kesilmiş, ritmini yakalama gayretindeyim. İki alemi de bana dar eden kendimi de azad etmek istiyorum. Ne vazgeçmeye ne de kalıp mücadele etmeye dermanı, gün ışığında kaybedip mumla arayanlardanım. Şimdilerde yaşam ile ölüm arasında Araf’ta bir yerdeyim.

Araf'ın Gölgesinde Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.