sadsad x
asdasd

Anneliğin Sonsuz Yolculuğu

Hayykitap

Ayşen Peren

75,00 TL
48,75 TL
%35 indirim
Kazancınız
:
26,25 TL
Anneliğin Sonsuz Yolculuğu Hakkında Bilgiler
Türü: Annelik ve Çocuk Bakımı Kitapları
Sayfa Sayısı: 160
ISBN: 9786257479721
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2022
Ayşen Peren
Ayşen Peren
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Anneliğin Sonsuz Yolculuğu Kısa Özet

  50 annenin hayatından, herkese rehberlik edecek deneyimler…

  21. yüzyılın başında, henüz akıllı telefonların olmadığı, internet kültürünün bile yeni oluştuğu bir dönemdeyiz. Hamilelikle ilgili bilgilerimi paylaşmak için kurduğum gebelik.org sitesine gelen mesajlardan anladığım kadarıyla hamilelerin ortak sorunları, beklentileri, kaygıları ve endişeleri vardı ve doğum sonrası da tecrübeli birilerinin desteğine ihtiyaç duyuyorlardı.

  *Onları sanal ortamda nasıl buluşturabilirim?* sorusunun yanıtı o akşam adeta bir mucize gibi bir e-mail reklamıyla geldi: *egroups.com ile sohbet grupları oluşturun!* (Sonradan yahoogroups’a dönüşecekti.) İnternette sohbet grubu kavramı yeni yeni oluşmaya başlamıştı o zamanlar ve bu iyi bir fırsattı.

  Kuracağım grubun adı da kafamda hemen şekillendi ve *Anneler Kulübü* hayata geçti. 100 ile başlayan üye sayısı hızla, 200, 500, 5.000, 10.000’li kişi sayılarına ulaştı. Burada tanışan anneler gerçek hayatta da buluşmalar gerçekleştirmeye başladılar, hatta bir toplantıya ben de katıldım. Buluşma resimlerini de gebelik.org sitesinde yayınlıyorduk. Ayrıca kulüp üyeleri düzenli olarak hamilelik, doğum ve bebek bakımıyla ilgili yazılar yazarlar ve bunlar sitede yayınlanırdı.

  Sonra kulüp kollara ayrıldı, isim değiştirerek farklı ortamlarda onlarca *Anneler Kulübü* ortaya çıktı.

  Elinizdeki bu kitap ilk Anneler Kulübü’nün 20 yıllık ruhunu taşıyan kişilerin yazılarından oluşuyor; ilk, gerçek ve tek ANNELER KULÜBÜ. Kalıcı dostlukların kulübünün yeni jenerasyon anne adayı ve annelere hediyesi...

  Dr. Kağan Kocatepe

 • 2. Hamur

Anneliğin Sonsuz Yolculuğu Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.