250,00 TL
172,50 TL
%31 indirim
Kazancınız
:
77,50 TL
Anne Sütü Mucizesi Hakkında Bilgiler
Türü: Annelik ve Çocuk Bakımı Kitapları
Sayfa Sayısı: 264
ISBN: 9786054025138
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2018
satis-icon
Satış Rakamları 25 adet satılmıştır.
Pınar Güler
Pınar Güler
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Anne Sütü Mucizesi Kısa Özet

  Sevgili Pınar; bu konuda yaptığın çalışmalar ve gösterdiğin çabalar için seni kutlamak istiyorum.

  Annemin söylediğine göre ben, 13-14 aylık oluncaya kadar, annemin sütüyle beslenmişim. Bugüne kadar oldukça sağlıklı olduğuma göre de bebeklerin anne sütüyle yeterince beslenmelerinin yararlı olduğuna inanıyorum.

  - Prof. Dr. İoanna Kuçuradi

  Anne-çocuk ilişkisi antropontolojik (insan-varlıkbilgisel) bir ilişkidir her insan ilişkisinde olduğu gibi. Anne-çocuk ilişkisinin *durum*u belki de insan dünyasının en ortak paydasını oluşturur. Bu ilişki annenin varlığının çocuğuna tam anlamıyla bedensel olarak uzanmasıdır, hem de doğallıkla. Bu uzanışı sağlayan da *anne sütü*dür. Anneyle çocuk arasında doğum öncesi kurulan symbiosis (birlikte, beraber yaşama), kendi doğallığı içinde anne sütü aracılığıyla bir süre daha devam eder.

  Pınar Güler bu çalışmasında konuyu bilimsel bilginin sınırları içinde olduğu kadar, insan hakları bilgisi çerçevesinde de ele almaya çalıştı. Böyle bir yaklaşımın son derece ufuk açıcı, salt romantizmden uzak, tam anlamıyla insansal ve değerli olduğunu düşünüyorum.

  - Prof. Dr. Betül Çotuksöken

  Sevgili öğrencim Pınar Güler *emzirme* konusundaki bilgilendirme ve bilinçlendirme savaşımını kararlı bir şekilde sürdürüyor. Pınar’ın bu kitabı, konuyla ilgili olarak aydınlatıcı ve yol gösterici olmakla kalmıyor, *emzirme*nin farklı ve çeşitli yönlerini sergileyerek bakış açılarını genişleten ve zenginleştiren bir çerçeve de sunuyor. Pınar’ı kutluyor, emzirmeye ilişkin merak ve kaygıları doyurucu bir şekilde gidereceğine inandığım kitabının serüveninin şanslı olmasını diliyorum.

  - Prof. Dr. Zekiye Kutlusoy

 • 2. Hamur

Anne Sütü Mucizesi Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.