sadsad x
asdasd

Anne Çocuk Sağlığı ve İlk Yardım

Nobel Akademik Yayıncılık

Kolektif

33,00 TL
29,70 TL
%10 indirim
Kazancınız
:
3,30 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Anne Çocuk Sağlığı ve İlk Yardım Hakkında Bilgiler
Türü: Genel Sağlık Kitapları
Sayfa Sayısı: 312
ISBN: 9786051333427
Kapak: Ciltsiz
Kolektif
Kolektif
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Anne Çocuk Sağlığı ve İlk Yardım Kısa Özet

    Erken çocukluk eğitiminde, en temel ve zorunlu olan hizmet, sağlıktır. Birey ve toplum sağlığı ve gelişimini en iyi seviyelere çıkartmak, erken çocukluk yıllarında sunulan sağlık ve eğitim hizmetleri ile gerçekleşebilir.

    Birçok çocuğa aynı anda ulaşma şansı olan, erken çocukluk eğitimi ile ilgilenen tüm profesyonel ve diğer ekip üyeleri, çocukların sağlığını koruma ve geliştirme görev ve sorumluluklarının bilincindedirler. Öğretmenlerin bu sorumluluklarının hem insani hem de mesleki nedenleri vardır. Bu nedenlerle bu kitap, öğretmenlerin, erken çocukluk eğitiminde gerekli olan sağlığı koruma ve sürdürme bilgi ve becerilerini kazanmalarına yardımcı olacak baş kaynak niteliğinde hazırlanmıştır.

    Kitapta, anne çocuk sağlığının önemi, kadın ve erkek üreme sistemi anatomi ve fizyolojisi, doğum, yenidoğan, bebek ve çocuk bakımı, enfeksiyon hastalıkları, paraziter enfeksiyonlar, bağışıklama, beslenme, büyüme ve gelişme, aile planlaması, cinsel yolla bulaşan hastalıklar ve ilk yardım konularına anlaşılır bir dille yer verilmiştir.

Anne Çocuk Sağlığı ve İlk Yardım Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.