125,00 TL
81,25 TL
%35 indirim
Kazancınız
:
43,75 TL
Anla Artık Anla Beni Hakkında Bilgiler
Türü: Aşk Kitapları
Sayfa Sayısı: 202
ISBN: 9789752975750
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2005
satis-icon
Satış Rakamları 4 adet satılmıştır.
Yaprak Eldem
Yaprak Eldem
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Anla Artık Anla Beni Kısa Özet

  Bütün kadınlar şeytan mı ya da bütün erkekler domuz mu? Bu yaklaşım bizi bir adım ileriye götürür mü, sorunlarımızı çözüp hayatı daha eğlenceli ve güzel bir hale getirir mi?

  Hayır. Ortada bir suçlu ya da kurban, iyi ya da kötü yok. Sadece farklıyız. Şaşırtıcı derecede farklı. Üstelik kendinden farklı bir canlının düşünme ve hareket etme tarzını anlamaya ya da doğal kabul etmeye isteksiz.

  Bu kitap kadın ve erkeğin birbirini ``hiç anlamaması`` (!) üzerine. Biz iki cins, iki ayrı dil konuşuyoruz. Farklı genetik miraslarla doğup farklı kural ve koşullarla yetiştirilince kullandığımız dil birbirinden ayrılıyor.

  Kendi dilini bırakıp ikinci bir dilde konuşmak kolay değil, çok çaba istiyor. Ancak anlamak, konuşmaktan daha kolay. Yani bir yandan kendi dilimizden konuşurken en azından karşı cinsçe anlamayı da deneyebiliriz.

  Şimdi kendimizi yeniden programlama ve ``karşı cinsçe`` öğrenme zamanı! Çünkü birlikte yaşıyoruz, birlikte çalışıyoruz. Aşk ve ilişkilerde birlikteyiz. Çünkü yaşam, karşı cins düşman ilan etmeden de yeterince zor. Üstelik onlarla olumlu ilişki kurmadan yeterince zevkli ve eğlenceli değil!

 • 2. Hamur

Anla Artık Anla Beni Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.