sadsad x
asdasd
87,00 TL
59,16 TL
%32 indirim
Anatomi Ders Notları Hakkında Bilgiler
Türü: Genel Sağlık Kitapları
Sayfa Sayısı: 265
ISBN: 9786059528900
Kapak: Ciltsiz
Okan Bilge
Okan Bilge
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Anatomi Ders Notları Kısa Özet

  Sağlık Bilimleri Eğitimi içinde Anatomi Dersi gerek süre gerekse yoğunluk olarak çokça yer almaktadır. Aslında mesleki bilgiler için temel oluşturacak olan bu ders, muhtemelen öğrencilerin önceki eğitim süreçlerinde yer almamış olması ve yabancı dilde terminolojinin sıkça kullanılması sebebiyle, eğitimlerinin ilk yıllarında en çok zorlandıkları konuları içermektedir.

  Bu kitapta Anatomi dersini mümkün olduğunca sade, anlaşılır, kalıcı ve kullanılabilir bir şekilde, klinik örneklerle zenginleştirerek, derslerde anlatmış olduğum şekliyle kaleme almayı hedefledim. O nedenle isminin *Anatomi Ders Notları* olmasını uygun buldum. Amacım derste verilen bilgileri bir araya toplayarak sizler için bir tekrar ve hatırlatma kaynağı oluşturmak ve sınavlarda sizi başarıya ulaştırmak, üzerine konulacak yeni bilgiler için sağlam bir zemin oluşturmanıza yardımcı olmaktır.

  Kitap bir ders notu özelliği taşıdığı için sadece bilgiye yer verilmiş, Anatomi atlası ile birlikte çalışılması öngörülmüştür ve tavsiye edilmektedir.

  Tüm öğrencilere başarı dileklerimle,

  - Prof. Dr. Okan Bilge

Anatomi Ders Notları Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.