sadsad x
asdasd
42,00 TL
29,40 TL
%30 indirim
Kazancınız
:
12,60 TL
Anahtar Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 424
ISBN: 9786057055712
Kapak: Ciltsiz
Yaşar Özdemir
Yaşar Özdemir
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Anahtar Kısa Özet

  Kazanılması imkânsız gibi görünen bir savaşı göze almaya sizi ne ikna edebilir? Ailenizin güvenliği, inançlarınız, intikam duygusu ya da özgürlüğünüz… Peki, bunların tamamının tehdit altında olduğu bir durumla karşılaşırsanız, köşenize çekilip nefes almaktan ibaret bir yaşama razı olur musunuz?

  Tüm dünyayı ele geçirmek adına yüzyıllardır aralıksız bir şekilde çaba harcayan kadim bir organizasyonun karşısında durmaya çalışan bir grup insan, yüzleşmek durumunda kaldıkları zorluklara ve yaşadıkları kayıplara rağmen, mücadelenin dengelerini değiştirebilecek bilgiler edinmeye başlamışlardır. Şimdi sorun, ellerindeki silahları nasıl kullanmaları gerektiğidir.

  *Kilit* ile başlayan heyecanın dozu, serinin ikinci kitabı olan *Anahtar* ile artarak devam ederken, ele alınan öykü bir yandan da modern hayatta şahit olunan önemli bölgesel ve küresel gelişmeleri anlamak adına; okuyucularına, olaylara farklı pencerelerden bakabilme fırsatı sunuyor.

  Anahtar’da bahsi geçen kişi ve olaylar hayal ürünü olmakla beraber bir kez daha hatırlatmak gerekir ki; var olan her şey gibi hayal gücünün de bir sınırı vardır.

Anahtar Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.