sadsad x
asdasd

Allah’ı Arayan Çocuk

Nar Yayınları
15,00 TL
10,50 TL
%30 indirim
Kazancınız
:
4,50 TL
Allah’ı Arayan Çocuk Hakkında Bilgiler
Türü: Denemeler
Sayfa Sayısı: 145
ISBN: 9786053702146
Kapak: Ciltsiz
Ünver Oral
Ünver Oral
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Allah’ı Arayan Çocuk Kısa Özet

  Babası fabrikatör olan Mehmet sınıfın, sitenin ve oturdukları mahallenin en haylazıdır. Köpeklerin kuyruğuna teneke bağlar, gece karanlığında sitenin çiçeklerini söker, sınıfa kedi ve pilli fare soktuğu bile olur. Sıralara sürdüğü yapışkan ise ayrı bir zevk verir ona. Her şey istediği gibidir. Anne ve babası onunla ilgilenmemektedir.

  Bu sırada babası farklı hesaplar peşindedir. Bankalardan kredi çekmekte, fabrikada çalışan işçilerin maaşlarını vermemekte, eşiyle yurt dışına kaçma hazırlığı yapmaktadır. Paralarla önceden yola çıkan anneden bir daha haber alınmaz. Babası hastalanır, yatağa düşer. Alacaklılar kapıdadır. Varlıklı günler geride kalmıştır.

  İşte o günlerde Bahçıvan amca el uzatır Mehmet’e. Mehmet’in içinde hissettiği fakat bir türlü dolduramadığı boşluğu Bahçıvan amcanın ilgi ve bilgisi doldurmaya başlar. Mehmet’in babasına ve annesine soramadığı, en çok da Allah’la ilgili bir çok sorusu vardır. Bahçıvan amca sabırla her soruyu cevaplar. Çünkü emekli bir öğretmendir Bahçıvan amca…

   

Allah’ı Arayan Çocuk Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.