sadsad x
asdasd

Alemlere Rahmet Hz. Muhammed (A.S.)

Çelik Yayınevi
45,00 TL
27,45 TL
%39 indirim
Kazancınız
:
17,55 TL
Alemlere Rahmet Hz. Muhammed (A.S.) Hakkında Bilgiler
Türü: Diğer
Sayfa Sayısı: 496
ISBN: 9786055457150
Kapak: Ciltsiz
Mustafa Necati Bursalı
Mustafa Necati Bursalı
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Alemlere Rahmet Hz. Muhammed (A.S.) Kısa Özet

  Kitaplar çıkıyor, kitaplar dolduruyor vitrinleri kiminin içi nur ve ışık dolu. Kimi kara kara fikirlerin harmanı, kimi billûr kâselerde sunulan zehir gibi insanlığı mahvediyor.

  Fakat bu kitap: Âlemlerin bile var oluşuna sebep olanın hayatı... *Sen olmasaydın, sen olmasaydın, bu âlemi yaratmazdım!* hitabı izzetine mazhar olan Resuller Serverinin nur püskürtüsü...

  Bu kitap: Hilkatın Fatihası, Nübüvvetin Hâtimesi, insaniyetin melce-i hürriyet ve adâletin bânisi, ins-ü Cinnin Peygamberi, Mahkeme-i Kübra’nın Şefâat Tâcı, Sidre-i Müntehanın husûsi misafiri, mekârimi ahlâkın mütemmimi, İmam-ül Haremeyn, Resûlüssakaleyn, Ceddül Hasaneyn’in güzelliklerinden bir demet sunuyor.

  Bu kitap: Gönüllerin saadet sermayesi, âşıkların göz aydınlığı ve irfan Cennetlerinin Tûbalarından bir dal... Hem öyle bir dal ki, uçlarında hakikat ışıkları yanmaktadır....

  Yazana değil, yazılanlara nazar edeceksiniz... Yâni, Allah Sevgilisinin nûrunu yudumlayacaksınız... O ki âleme Rahmettir. O ki, Mahşerin Reisi, Âdemoğlunun Efendisidir. Hamd ü senâ bayrağı onun mukaddes elinde, Peygamberlerle beraber ümmetler onun gölgesindedir.
  Salât ona, selâm ona...

Alemlere Rahmet Hz. Muhammed (A.S.) Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.