sadsad x
asdasd

Alemlere Örnek Sallallahu Aleyhi ve Sellem

Karınca & Polen Yayınları
25,00
20,00
%20 indirim
Alemlere Örnek Sallallahu Aleyhi ve Sellem Hakkında Bilgiler
Türü: Diğer
Sayfa Sayısı: 464
ISBN: 9786055104542
Boyut: 13.5 x 0
Kapak: Ciltsiz
Ragıb es-Sercani
Ragıb es-Sercani
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya

Alemlere Örnek Sallallahu Aleyhi ve Sellem Hakkında Yorumlar

  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Alemlere Örnek Sallallahu Aleyhi ve Sellem Kısa Özet

    Bu kitap, kainata gelen en yüce insanı, Resulullah (sallallahu aleyhi ve sellem)’i tanıtmayı, tüm insanlığın hidayetindeki rolünü değerlendirmeyi, Onun nurunun ve hidayetinin alemlere yayılmasını sağlamayı ve batıyı düşmüş olduğu kötü durumdan kurtarmayı amaçlamaktadır. "Tevhid ve sünnet davetçileri genel islami merkezi*, Azizbillah camisinde "Bu Nebi’yi tanı* sloganıyla uluslararası Resulullah (sallallahu aleyhi ve sellem)’i tanıtma yarışması düzenlemiştir. Yarışma ve davetiyeler dünyanın her tarafında duyrulmuştur.

    Bu yarışmada son eleme aşamasına ulaşan araştırmaların sayısı, farklı dillerde olmak üzere- yüz seksene varmıştır. Araştırmalar arasında birinciliği kazanan, elinizde bulunan "Alemlere örnek* kitabıdır. (Muhammed sallallahu aleyhi ve sellem kimdir?) Yarışmayı düzenleyen kurum, bu araştırmanın düzeyine varan ve ardından gelebilecek bir araştırma bulamadığı için, ikinci ve üçüncü ödülü vermemiştir.

    Bu kitap, yazarı Dr. Ragıb es-Sercani tarafından, Resulullah (sallallahu aleyhi ve sellem)’i kendisine yaraşır şekilde tanıtmak, müslümanlardan ve gayrimüslimlerden, doğululardan ve batılılardan olan tüm insanların Onun şahsiyetine yaklaşmaları ve Onun yüceliğini ve merhametini görmeleri adına bir girişimdir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.