sadsad x
asdasd
Alçak Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 231
ISBN: 9786054482832
Kapak: Ciltsiz
Cecily Von Ziegesar
Cecily Von Ziegesar
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Alçak Kısa Özet

  Her kızın hayalidir bir ‘it-girl’ olmak. Ama sadece bazılarının hayali gerçekleşir. Bir kız, bir ‘it-girl’, bir ‘o-kız’ olabilmek için ne kadar ileri gidebilir...

  New York Tımes 1 numarası seri Dedikoducu Kız’ın yazarı Cecily von Ziegesar tarafından yaratıldı.

  Seçkinlerin okulu Waverly Akademi’de Şükran Günü tatili zamanı ve şimdi herkes şükrediyor! Şeye... Uzun haftasonu tatiline. Taze dostlar Jenny Humphrey ve Tinsley Carmichael, Callie Vernon’ı yas havasından çekip çıkarmaya kararlı. Erkek arkadaşı Easy Walsh okuldan atılalı haftalar oldu ve havalı arkadaşları Callie’nin ağlayıp zırlamasından öyle böyle sıkılmadılar. Biraz dinlenmek ve dağıtmak için istikamet NYC!

  Gerçi kızlar çabucak anlıyor ki, sessiz, hadisesiz ve aktivitesiz bir tatil hiç de onlara göre değil. Sıradan bir Şükran Günü yemeği, birkaç sınıf arkadaşı ve karşı konulmaz derecede hoş üniversiteli misafirlerle üç gün süren bir şölene dönüşüyor. Jenny, Bay Doğru’yla tanışıyor ama bu sene dördüncü kez aşık olmamaya kararlı. Tinsley’nin tatil görevi de belli. Tapılası çömez Julian McCafferty’yi yeniden ele geçirmek. Callie ise sabırla Easy’yi bekliyor ama haliyle, peşinden ayrılmayan yakışıklı üniversiteliyle bu biraz zor.

   

Alçak Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.