180,00 TL
127,80 TL
%29 indirim
Kazancınız
:
52,20 TL
Albüm Yaprağı Hakkında Bilgiler
Türü: Öykü Kitapları
Sayfa Sayısı: 208
ISBN: 9786050822700
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2016
satis-icon
Satış Rakamları 11 adet satılmıştır.
Katherine Mansfield
Katherine Mansfield
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Albüm Yaprağı Kısa Özet

  "Hayat ne kadar korkunç... Yalnızlık çok güzel görünüyor. Yapraklar gibi savruluyoruz, kimse nereye düştüğümüzü bilmiyor, kimsenin umurunda değil hangi siyah nehrin bizi alıp götürdüğü..."

  Yalnız bir genç kadın, bunalmış bir anne, ilgiye muhtaç bir çocuk, aşık bir adam, ilgisiz bir koca... Derin bir gözlem gücüyle kahramanlarının iç çatışmalarına odaklanan Katherine Mansfield, bambaşka hayatlardan bambaşka sesleri ustalıkla yarattığı senfoninin bir parçası kılar. Bir yanı şiire bakan özgün üslubuyla öykülerini incelikle işlemiş, öznelleştirmiştir. İroni, zeka, melankoli, korku, aşk, yalnızlık?insana dair birçok duygu ve durum; en gerçek haliyle eserlerini sarmalayan semboller ve karakterlerde hayat bulur.

  Yeni Zelanda`daki çocukluğu, Londra`daki okul yılları, ilişkileri, erken yaşta pençesine düştüğü tüberküloz ve tedavi süreci... Virginia Woolf, D.H. Lawrence, Bertrand Russell gibi büyük isimlerin çağdaşı, modern öykücülüğün en önemli temsilcilerinden Katherine Mansfield`ın yaşamındaki dönemeçler, öykülerinin berrak karakterleri üzerinden okunabilir.

  "Kıskandığım tek yazar."

  - Virginia Woolf

 • 2. Hamur

Albüm Yaprağı Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.