sadsad x
asdasd
19,90 TL
11,94 TL
%40 indirim
Kazancınız
:
7,96 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Albatrosun Perşembesi Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 168
ISBN: 9789758915866
Kapak: Ciltsiz
Leyla Yıldırım
Leyla Yıldırım
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Albatrosun Perşembesi Kısa Özet

  Bizim kaderimizdi perşembeleri başka gün yok gibi hep aynı gün gördük birbirimizi…

  Bir kitap düşünün ki hikayesi hep aynı günde şekilleniyor dahası Perşembe günleri; perşembeye dönüşen Nehar’ın hayatında çok önemli bir yer tutuyor, Albatrosunu bulana dek…

  Nehar Baybora, Nemra’dan gelen ilk mektubun ardından elinde bir dizi soruyla ona cevap yazarken bir yıl sonra gelen ikinci mektupla sorularına cevap almaktan uzaklaştığını görür. Her yıl gelmeyi sürdüren mektuplar Nehar’ın cevaplarına karşılık değildir. Bunu fark eden Nehar, Nemra’nın mektuplarının peşinden bir yolculuğa çıkar, bu yolculuk zamanla mektuplardan sıyrılıp Nehar’ın yolculuğuna dönüşecektir.

  Mektup Roman; roman türleri içinde en zoru olduğu kadar, aynı zamanda okuyana en samimi gelendir ve içinde hikâye barındıran mektuplar nadiren karşılaşılan bir durumdur. Çünkü mektuplar genellikle süreçleri anlatır ve karşılıklıdırlar. Albatrosun Perşembesi, bu ezberi bozup hiç alıcısına ulaşmayan mektupların izini sürüyor ve böylece ortaya çıkan öykü, Nehar’ın kendini bulmasıyla sonlanırken okuyana da bir emanet bırakıyor.

  Hayatınızdaki her şey için minnet duyun! Sahip olduklarınız birilerinin vazgeçtikleridir çünkü.

Albatrosun Perşembesi Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.