Akıllı Bebek Yetiştirmek İçin Deneyler

Platform Yayınları

Shaun Gallagher

85,00 TL
64,60 TL
%24 indirim
Kazancınız
:
20,40 TL
Akıllı Bebek Yetiştirmek İçin Deneyler Hakkında Bilgiler
Türü: Annelik ve Çocuk Bakımı Kitapları
Sayfa Sayısı: 164
ISBN: 9786053650447
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2015
Shaun Gallagher
Shaun Gallagher
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Akıllı Bebek Yetiştirmek İçin Deneyler Kısa Özet

  Kitabımızda ele alınan projelere dayanarak bebeğiniz üzerinde deneysel çalışmalara başlamadan önce belirtilen uyarıları dikkate almanız önemlidir.

  Kitabımızdaki projeler bebeğinizin fiziksel ya da zihinsel sağlığında, ya da motor, bilişsel ve davranışsal gelişmesinin diğer durumlarında belirleyici olmak üzere tasarlanmadığı gibi, bebeğinin yaşına uygun gelişme gösterip göstermediğinin ölçülmesini amaçlamamaktadır. Daha çok bebek gelişiminin ilkelerini eğlenceli ve kolay özümsenebilir biçimde göstermek hedeflenmiştir. O halde; bu projelere, bebeğinizin Jones’ların (hatta Einstein’lar) çocukları gibi olması için ille de şart olduğu düşüncesiyle yaklaşmayın.

  Projelerde yaş ve yaş aralıkları önerilse de, bunu kesin olarak kabul etmeyin ve esnek davranın. Çocuğunuz deneylerin herhangi birinde tanımlanan belli bir işi yapamadığında takılmayın. Uygun hallerde kesin yaş aralıkları yerine *bebek iki sözcükten oluşan terimlerle konuşmaya başlayınca*, gibi dönem bilgileri verdim.

  Kitapta söz edilen özgün çalışmaların çoğunda belli sayıdaki çocuklar huzursuz oldukları, ağladıkları veya beklenen işi tamamlayamadıkları için, sonuç değerlendirilmesinde yer almadı. Bazı durumlarda belli sonuçlar çocukların davranışının, diğer katılanların çoğundan ciddi ölçüde farklı olduğu için değerlendirmeye alınmadı. Bu yüzden çocuğunuz görevi tamamlayamadıysa ya da sonuç deneyde tanımlanandan farklıysa endişelenmeyin! Bu sıra dışı bir durum değildir.

 • 2. Hamur

Akıllı Bebek Yetiştirmek İçin Deneyler Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.