sadsad x
asdasd

Akıllı Ama Zorlanıyor

Diyojen Yayıncılık

Peg Dawson

59,00 TL
38,35 TL
%35 indirim
Kazancınız
:
20,65 TL
Akıllı Ama Zorlanıyor Hakkında Bilgiler
Türü: Genel Çocuk Kitapları
Sayfa Sayısı: 370
ISBN: 9786056812323
Kapak: Ciltsiz
Peg Dawson
Peg Dawson
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Akıllı Ama Zorlanıyor Kısa Özet

  ABD’de Çocuk Psikologlarının Ebeveynlere Tavsiye Ettiği Kitap

  Siz bilinçli ebeveyn olmak için elinizden geleni yaparken çocuğunuzun günlük hayattaki rutinlerle baş etmede zorlanışını izlemekten daha can sıkıcı bir şey yoktur. Akıllı ve istekli olduğu halde neden sizin çocuğunuz zorlanıyor hiç düşündünüz mü? Olması gereken noktada olmayışının ve yaşıtlarından geri kalışının nedenleri artık bir sır olmaktan çıkıyor. Bu kitap size bağırmadan, rüşvet vermek, tehdit etmek veya cezalandırmak gibi olumsuz yöntemlere başvurmadan çocuğunuzun daha sıkı çalışması ve kendinden beklenenleri yapması için stratejiler ve ipuçları sunuyor.

  Etkisini kısa sürede göreceğiniz, yararlılığı kanıtlanmış bu yöntemler sayesinde çocuğunuza odasını temizleme, öfkesini kontrol etme, sırasını bekleme, ödevlerini yapma, kurallara uyma, harçlığını biriktirme, hayal kırıklığı ile başa çıkma, yeni sosyal durumları idare etme ve planlardaki değişikliklere adapte olabilme gibi pek çok şeyi kaos yaşamadan öğretebilirsiniz.

  Çocuğunuzun evdeki ve okuldaki ilişkilerini düzene sokmasına yardımcı olarak hem ebeveynliği çekilmez kılan endişe döngüsünü tersine çevirecek hem de hayatı kendiniz ve çocuğunuz için daha eğlenceli hale getireceksiniz.

Akıllı Ama Zorlanıyor Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.