sadsad x
asdasd
30,00 TL
18,00 TL
%40 indirim
Akbabaların Ağıdı Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 408
ISBN: 9789753484213
Boyut: 13.5 x 0
Kapak: Ciltsiz
Lila Bowen
Lila Bowen
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Akbabaların Ağıdı Kısa Özet

  *Farklı dünyalar, tuhaf büyüler, eşsiz karakterler görmek için fantastik kurgu okuyanlardansanız, bu kitabı okumak boynunuzun borcu.*

  -Patrick Rothfuss

  "Tek kelimeyle harikulade."

  -Rachel Caine

  *Sert ve etkileyici.*

  -Cherie Priest

  Nettie, kendisine köle gibi davranan insanların evlatlığı olarak büyüyen, gerçek ailesini bilmeyen, hem ten renginin koyuluğu hem de kökeni nedeniyle *beyaz adam*ın dünyasında hor görülen bir gençtir. Bir gün tuhaf bir yabancının saldırısından güçlükle kurtulur ve zamanla asıl tuhaflığın kendi ruhu ve bedeninde gizlendiği gerçeğiyle yüzleşir. Her yönüyle çevresindekilerden farklıdır. Kaderini belirleyecek bir maceraya atılarak geçmişi ve geleceğiyle ilgili sorulara yanıt arayacaktır. Hem gerçek hem de büyülü canavarların hüküm sürdüğü zalim bir dünyada ayakta kalma mücadelesi veren Nettie, bir avcı mıdır yoksa bir kurban mı? Bir köle midir yoksa kimilerinin uzun zamandır ortaya çıkmasını beklediği o efsanevi kurtarıcı mı?
  Lila Bowen, Gölge serisinin ilk kitabı olan Akbabaların Ağıdı’nda, siyah ve beyazdan, gece ve gündüzden ibaret olmayan bir dünyada kendi yerini arayan bir kahramanın özgürlük ve intikam öyküsünü anlatıyor.

Akbabaların Ağıdı Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.