sadsad x
asdasd
19,00 TL
12,73 TL
%33 indirim
Ailemle Faaliyet Yapıyorum Hakkında Bilgiler
Türü: Diğer Çocuk Kitapları
Sayfa Sayısı: 56
ISBN: 9786055101114
Kapak: Ciltsiz
Suzan Karadal
Suzan Karadal
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Ailemle Faaliyet Yapıyorum Kısa Özet

  Değerli anne babalar ve eğitimciler;

  Okul öncesi eğitim; 0–66 aylık yaş grubu çocuklarının gelişim düzeylerine ve bireysel özelliklerine uygun, çocuktaki merak ve öğrenme arzusunu dikkate alan, yakın çevresinden başlayarak sosyal ve kültürel değerler doğrultusunda çocuğu en iyi şekilde yönlendiren sistemli ve bilinçli bir eğitim sürecidir.
  Ailemle Faaliyet Yapıyorum kitabımız, 48- 60 ay arası çocuklarımızın eğlenerek öğrenmesini, öğrenirken sorularına cevap bulmasını ve kendine güvenmesini hedeflemiş ve bu yaş grubu çocuklarımızın gelişim özellikleri dikkate alınarak hazırlanmıştır.
  Kitabımızda, yenilenen okul öncesi eğitim programında yer alan kazanım ve göstergeler doğrultusunda ÇOCUK MERKEZLİ eğitim hedeflenmiş; çocuklarımızın yaparak, yaşayarak, oluşturarak öğrenmesine fırsat verilmiştir.
  Kitabımızın hazırlanış sürecinde çocuklarımızın gelişim özelliklerinin yanında bireysel farklılıkları dikkate alınıp, basitten karmaşığa, kolaydan zora doğru ilerlenmiştir. Kitabımızda görsel algıları geliştiren, çocuğumuzu düşünmeye sevk eden, dil gelişimini destekleyen etkinliklere de ayrıca yer verilmiştir.

Ailemle Faaliyet Yapıyorum Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.