sadsad x
asdasd

Aile İçi Etkinlik Rehberi 2

YEKDER

Bilal Yorulmaz

60,00 TL
42,00 TL
%30 indirim
Kazancınız
:
18,00 TL
Aile İçi Etkinlik Rehberi 2 Hakkında Bilgiler
Türü: Etkinlik Kitapları
Sayfa Sayısı: 244
ISBN: 9789759855765
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2021
Bilal Yorulmaz
Bilal Yorulmaz
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Aile İçi Etkinlik Rehberi 2 Kısa Özet

  Yaşadığımız yüzyılın teknoloji ve medya gelişmeleri genç neslin ilgisini çekmektedir. Bu gelişmeler görsel ve işitsel uyaranların yoğunluk kazandığı yeni materyallerin sayısını ve niteliğini artırmış, bu materyallerin etkisinde kalmayı da kaçınılmaz hale getirmiştir. Ayrıca medya unsurlarının mahiyeti konuya duyarlı ebeveynleri ve eğitimcileri onları doğru kullanma konusunda da endişelendirmektedir.
  Aile İçi Etkinlik Rehberi seti, ebeveynlere çocuklarının ilgi duydukları yazılı, görsel ve işitsel kaynakları doğru değerlendirme konusunda kılavuzluk ederek ailede din eğitimini desteklemektedir. Aile İçi Etkinlik Rehberi, aile içi iletişimi güçlendirerek bireyler arasında değerler bütünlüğü sağlamayı hedeflemektedir.
  İman, ibadet, ahlak, siyer temalarından oluşan eserin her bir temasında film, klip, kitap, müzikal etkinliklerle drama ve oyunlara yer verilmiştir. Etkinlik ve materyal üretme-uyarlama konusunda yetkin yazarların hazırladığı etkinliklerin her biri alan uzmanlarının editörlüğünden geçerek pedagojik açıdan incelenmiş ve bir yaş sınırı getirilmiştir.
  Aile İçi Etkinlik Rehberi, içerisinde barındırdığı materyallerle sadece ebeveynlerin değil eğitimcilerin de istifadesine sunulmuştur.
  Ebeveynlere ve eğitimcilere çocukların dini gelişimini desteklemek konusunda yazılı, görsel ve işitsel kaynaklar sunan Aile İçi Etkinlik Rehberi, 2 kitaptan oluşmaktadır.
  Film, klip, kitap, müzik gibi medya unsurlarının din eğitimine uyarlanmasıyla bir ilke imza atan Aile İçi Etkinlik Rehberi 2 kitaptan oluşmaktadır.
  Eserin 2. kitabında *Ahlak* ve *Yolculukta Oyun ve Etkinlikler* başlıkları yer almaktadır. *Adalet*, *Doğruluk Dürüstlük*, *Dostluk*, *İyilik*, *Yardımlaşma Dayanışma*, *Empati*, *Sabır*, *Saygı*, *Sevgi*, *Sorumluluk*, *Merhamet - Şefkat*, *Affetme* temaları *Ahlak* başlığında etkinliklerle değerlendirilirken çocuklarla uzun bir tefekkür yolculuğuna hazırlanmaktadır. *Yolculukta Oyun ve Etkinlikler* temasında ise uzun yolculuklarda çocuklarla kaliteli zaman geçirmek üzere etkinlikler geliştirilmiştir.

 • 2. Hamur

Aile İçi Etkinlik Rehberi 2 Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.