sadsad x
asdasd
25,00 TL
17,50 TL
%30 indirim
Kazancınız
:
7,50 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Ağlatan Besteler Hakkında Bilgiler
Türü: Şiir Kitapları
Sayfa Sayısı: 72
ISBN: 9786257335997
Kapak: Ciltsiz
Sait Hazar Akın
Sait Hazar Akın
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Ağlatan Besteler Kısa Özet

    Ağlatan besteler yaklaşık yirmi senelik birikimim ve deneyimlerimden elde edilmiş, geneli ayrılık ve ağır, yoğun duygular barındıran şiirlerimdendir. Birçok kişiyi ve ruhu içinde barındırdığına inandığım nadide şiirlerdir.

    Uzun yıllardır gerek kendi hayatımda gerekse yaşadığımız toplumun içinde bulunan bazı duyguları kaydedip zaman içerisinde o duyguyu yoğurarak harmanladığım şiirlerimin her birinin bir hikâyesi olduğuna inandığım için ‘Ağlatan’ adını koydum. ‘Besteler’ kısmına gelince neden şiir değil de beste der gibi görüyorum sizleri. Onun sebebi de birçok şiirimi beste olarak hazırladığımdan kaynaklanmaktadır. Gerçi her güzel etkileyici şiir, bir beste olmaya aday değil midir? ‘Ağlatan Besteler’ şiir kitabım iki bin on yılından beridir arşivimde yayınlanmayı beklemektedir. Her yıl yeniden okuyup aynı duyguları yeniden yaşadığımdan 2020 yılındaki pandemi döneminde diğer kitabım olan ‘Firar’la (roman) birlikte hazırlayıp siz değerli okurlarıma sunmak istedim. Çünkü en son 2004’te çıkarmış olduğum ‘Gölgeler Göçtü’ (şiir kitabım) kitabımın üzerinden çok zaman geçmiş oldu. Bu zaman zarfında birçok sevdiğim dostum arkadaşımdan yeni kitap çıkarmam konusunda ısrar da almış olsam kısmet şimdiye imiş.

    Sizlerin de içinde kendinizi bulmanız dileğiyle yayınladığım ‘Ağlatan Besteler’ ve yine beraberinde yayınlanacak olan ‘Firar’ (roman) kitaplarımı beğenmeniz dileğiyle satırlarıma son vermeden hayatımda şiiri sevmeme ve yazmama vesile olan herkese şükranlarımı iletiyorum.

Ağlatan Besteler Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.