sadsad x
asdasd
25,00 TL
18,50 TL
%26 indirim
Afrodit Aşk Tanrıçası Hakkında Bilgiler
Türü: Çizgi Roman Kitapları
Sayfa Sayısı: 80
ISBN: 9786053411499
Kapak: Ciltsiz
George O'Connor
George O'Connor
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Afrodit Aşk Tanrıçası Kısa Özet

  Olimposlular dizisinde yer alan kitaplar, fantastik güçlere sahip kahramanların maceralarını anlatıyor; yeri göğü titreten, yıldırımlar savuran, denizlerde hâkimiyet kuran, şekil değiştiren, hatta görünmez olabilen kahramanlar…

  Acaba bunlar yeni süper kahramanlar olabilir mi?

  Hayır, bu dizide yer alan kitaplarda yeni süper kahramanlar değil, mitolojik Yunan tanrılarını bulacak ve bu mitolojik kahramanların hayal gücünüzün sınırlarını zorlayacak serüvenlerine Olimposlular dizisinde tanıklık edeceksiniz. Destansı dövüşler, şaşırtıcı bir cesarete tanıklık edeceğiniz maceralar ve size büyük heyecanlar yaşatacak korkutucu yaratıklar bu kitaplarda sizleri bekliyor.

  Aşk Tanrıçası Afrodit 

  Eros'un vücut bulmuş hâli, aşk tanrıçası Afrodit'in muhteşem güzelliğinden sakının kendinizi! O ki salt güçten doğmuş ve kaderinde ün ve hükmetmek var; üstelik öyle güzel ki tüm varlıklar onu mutlu edebilmek için önünde eğiliyorlar… Athena ve Hera'ya karşı, ödülleri yüksek ve sonuçları hem ölümlülerin hem de tanrıların kaderini etkileyecek bir yarışa girmek zorunda kalan güzeller güzeli Afrodit, rakiplerini alt etmenin yolunu bulmak zorunda. Acaba güzel Afrodit, kazanmak için her şeyi yapabilir mi?

Afrodit Aşk Tanrıçası Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.