sadsad x
asdasd

Adım Adım Yaratıcı Yazarlık

Ozan Yayıncılık

Can Akkiriş

50,00 TL
34,50 TL
%31 indirim
Kazancınız
:
15,50 TL
Adım Adım Yaratıcı Yazarlık Hakkında Bilgiler
Türü: Genel Eğitim Kitapları
Sayfa Sayısı: 272
ISBN: 9786054723881
Kapak: Ciltsiz
Can Akkiriş
Can Akkiriş
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Adım Adım Yaratıcı Yazarlık Kısa Özet

  Yaratıcı yazarlık tekniklerini öğrenerek bir hikaye oluşturmak konusunda gereksiniminiz olan tüm bilgileri topluca bu kitapta bulacaksınız. Bölümleri okuyup çalıştıkça yaratıcı yazarlığa doğru adım adım ilerleyeceksiniz.

  Bu kitapta yazılan her şeyi yüz yüze yapılan atölye çalışmalarında da uygulayarak çok başarılı sonuçlar aldığımı, bunun kitapla kendi kendine çalışanlar için de geçerli olduğunu bilmenizi isterim.

  Yaratıcı yazarlık, hayal gücünüze fazla mesai yaptırmakla başlar. Bu nedenle bu kitabı okumaya ve bu konuda çalışmaya başladığınız andan itibaren kendinizi bir atölyeye devam ediyor kabul etmeniz, yaşam şeklinizi buna uygun hale dönüştürmeniz ve yaratıcı yazarlık çalışması ve yazım konularına zaman ayırmanızı istiyorum. Kabul edersiniz ki, yalnızca okuyarak, üzerinde çalışmadan yazar olunamaz.

  Kendinizi yaratıcı yazarlık yolunda ilerleyen biri olarak görmeye başladığınızda yaşamınızda pek çok şeyin de değişmeye başladığını fark edeceksiniz. Okuduğunuz romanda, izlediğiniz film ya da dizide senaryoların nasıl ilerlediğini, yazarın ne yapmayı planladığını, okuyucuya ne düşündürmek istediğini neredeyse bir dedektif titizliğiyle çözmeye başlayacaksınız. Artık romanları okur, filmleri izleyici sıfatıyla okumanız, izlemeniz mümkün olamayacak. İnceleyen, araştıran, keşfeden alışkanlıklarınız oluşacak ve yaratıcı yazarlığa daha da hızla koşmaya başlayacaksınız.

  Sizlerle bir sonraki buluşmamızın en geç sizin yazdığınız kitaplarla olmasını diliyorum.

Adım Adım Yaratıcı Yazarlık Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.