sadsad x
asdasd

Adalet Savaşçıları

Cinius Yayınları
22,00 TL
13,64 TL
%38 indirim
Kazancınız
:
8,36 TL
Adalet Savaşçıları Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 128
ISBN: 9786052967782
Kapak: Ciltsiz
Erdem Vural
Erdem Vural
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Adalet Savaşçıları Kısa Özet

  Çöl ülkesi olarak bilinen Überniya’nın Chadawish Bölgesinde yaşam güzel gidiyordu. Ama, Toronath adlı acımasız ve kötü kalpli kralın tahta geçmesiyle işin rengi değişti. Kral, kısa süre içerisinde bölgenin halkını kandırdı. Aslında niyeti kötüydü ama bu niyetini halka göstermiyordu.Böylece halkın desteğini kazanarak kendisine itaat edilmesini sağladı.

  Kısa süre içerisinde ülkenin diğer bölgelerindeki diğer krallardan daha üstün hale geldi. Kendisine güçlü bir ordu kurdu ve fazlasıyla ganimet kazandı. Artık ülkenin farklı bölgelerindeki diğer krallar da Toronath’a itaat ediyordu.
  Neredeyse tüm halk Toronath’ın iyi biri olduğunu sanıyordu. Ama yalnızca birkaç grup gerçekleri biliyordu. Onlar, Toronath’ın gerçek yüzünü bildikleri için bu düzene karşı çıkıyorlardı.

  Böylece *Chadawish Asileri* doğdu. Birkaç grup farklı konumlarda bu yönetim biçimine protestolar düzenliyordu. Kralın, halkı böylece kandırması asilere adaletli gelmiyordu. Ama güçleri yalnızca protestoya yetiyordu. Herhangi bir saldırıya geçmek için güçleri yoktu. Protestoyla maalesef seslerini duyuramıyorlardı. Buna çözüm bulmaları gerekti.
  Kısa zamanda silahlandılar. Güç birliği yaptılar. Savaşacak konuma geldiler.

  Hiç de adil olmayan bu yönetime karşı koymaya hazırdılar. Onlar artık *Adalet Savaşçıları* olmaya hazır hale gelmişlerdi.

Adalet Savaşçıları Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.