245,00 TL
147,00 TL
%40 indirim
Kazancınız
:
98,00 TL
Acıyı Yutmak Hakkında Bilgiler
Türü: Psikoloji
Sayfa Sayısı: 256
ISBN: 9786257344937
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2023
satis-icon
Satış Rakamları 12 adet satılmıştır.
Kati Morton
Kati Morton
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Acıyı Yutmak Kısa Özet

  ACIYI YUTMAK
  Travma Sonrası Stres Bozukluğunu Tanımlamak, Anlamak ve Bununla Başa Çıkmak

  Kati Morton

  “Akıl sağlığının karmaşık dünyasına yönelik insancıl, şefkatli ve son derece yararlı bir rehber. Neyin yanlış olduğunu ve ne zaman yardım isteneceğini bilmek yaşamı değiştirebilir. Morton’ın kitabı, akıl sağlığı sorunlarıyla dolu yaşamlarımızda yolumuzu bulmamıza yarayacak araç ve ipuçlarıyla dolu.” ? John Green, Uluslararası Bestseller Aynı Yıldızın Altında’nın yazarı

  Acıyı Yutmak, psikoterapist Kati Morton’ın kariyeri boyunca karşılaştığı ve yardımcı olduğu danışanlarının geçmişte yaşadığı gerçek travmaların üzerine kuruldu. Travmanın ne olduğu, belirtileri, farklı türleri ve nasıl tedavi edilebileceği detaylı bir şekilde ele alınıyor. 

  Travma sonrası stres bozukluğu (TSSB) veya kompleks travma gibi yaygın psikolojik sorunlar yaşayanlar için bir rehber niteliği taşıyan eser, okuyuculara yaşadıkları travmaların ne olduğunu anlamalarına, belirtileri tanımalarına ve doğru yardımı aramalarına yardımcı olacak araçlar ve bilgiler sunuyor. Yazarın sıcak ve samimi üslubu, okuyucuları bilgilendirirken aynı zamanda rahatlatıyor da.

  Eğer bir travma geçirdiyseniz, kendinizi yalnız hissetmenize gerek yok. Bu kitap, size yaşadığınız travmaların adını koyma ve doğru yardımı arama yolunda bir başlangıç noktası sunacak.

 • 2. Hamur

Acıyı Yutmak Hakkında Yorumlar