Acıların Hükümdarı

İndigo Kitap

Adora Yağmur

299,00 TL
194,35 TL
%35 indirim
Kazancınız
:
104,65 TL
Acıların Hükümdarı Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 528
ISBN: 9786256772373
Kapak: Ciltli
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2024
satis-icon
Satış Rakamları 3491 adet satılmıştır.
Adora Yağmur
Adora Yağmur
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Acıların Hükümdarı Kısa Özet

  Wisteria Diyarı, İmparatoriçe Irithel Asano ve İmparator Drystan Asano tarafından barış içinde yönetiliyordur ancak ortaya çıkan bir kâhin tüm diyarın huzurunu bozmaya kararlıdır. İmparatorluk ise kâhinin ortaya çıktığı Ocreya Krallığı’nı yakından izlemeye başlar.

  Ocreya Krallığı, Vaseva ailesi tarafından yönetiliyordur. Krallığın vârislerinden biri olan Euria Vaseva, annesini ve küçük kız kardeşini kaybettikten sonra onların intikamını almak üzere yıllar boyunca en usta dövüşçüler tarafından eğitilmiş, kendini bir suikastçı haline getirerek on sekiz yaşında Ocreya Krallığı’nın
  en ünlü suikastçısı olan Gümüş Firari kimliğine bürünmüştür.

  Hedefine çok yaklaştığı sırada babası Kral Halrod, Gümüş Firari denen suikastçının yakalanmasını emredince Euria kendini intikamı ile tahtı arasında son derece zor bir durumun ortasında bulur. Bir seçim yapması şarttır. Ya suikastçı kimliğini terk edip tahta geçecektir ya da intikam peşinde koşarken tacından olacaktır.

  Etrafımdaki herkes benden bir adım önde olduğunu zannediyordu. Ancak beni hafife almaları aptallıktı. Düşmanından bir adım önde olmak tehlikeli hissettirebilirdi ama tüm yolları bilmek ölümcüldü.

 • 2. Hamur

Acıların Hükümdarı Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.