sadsad x
asdasd
85,00 TL
63,75 TL
%25 indirim
Kazancınız
:
21,25 TL
Açıl Kapı Açıl Hakkında Bilgiler
Türü: Masallar
Sayfa Sayısı: 35
ISBN: 9789755871882
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 1. Hamur
Basım Tarihi 2011
Aytül Akal
Aytül Akal
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Açıl Kapı Açıl Kısa Özet

  Korku, kapalı kapılar ardında kalmaktan çok korkar...

  "Kitap Perisi" Aytül Akal ve "Renklerin Hakimi" Mustafa Delioğlu`ndan muhteşem bir resimli kitap. Aytül Akal`ın eteğinden dökülen sözcükler, Mustafa Delioğlu`nun fırçasından sıçrayan renklerle birleşerek büyüleyici bir ahenk oluşturmuş...

  Kapalı kapılar garip bir his yaratır insanda. Biraz merak, biraz korku, biraz da heyecan... Özellikle çocuklar için, kapalı kapılar daha büyük bir gizem taşır. Onların engin hayal dünyası bu kapılar ardında olağanüstü pek çok olayın var olabileceği düşüncesini hiç bırakmaz. Kapılar karanlıktır, büyüktür, serttir, duvar gibidir. Fakat ardında ne olduğunu bilmeden kesin bir yargıya varmak da yersiz olur.

  Aytül Akal, bir çocuğun korku kavramı ile baş başa kalışı ve bunun üstesinden gelebilmek için neler yapması gerektiğini anlattığı bu öyküsünde, yaşayarak öğrenmenin birçok korkuyu yenmek için en etkili yol olduğunu gösteriyor. Satır aralarında kullandığı kelimelerle, bilinmeyenden korkmanın anlamsız bir duygu olduğunu vurgulayan Akal için aydınlığa giden tek yol ise, kapalı kapıları sonuna kadar açarak bilginin ışığını gönül gözümüzle görebilmekten geçiyor.

  Kapılar, sevgi dolu bir dünya için sonuna dek açılıyor!.. Kapalı kapıların ardında korkuya asla yer yok!

 • 1. Hamur

Açıl Kapı Açıl Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.