119,00 TL
77,35 TL
%35 indirim
Kazancınız
:
41,65 TL
Acemi Korsan Hakkında Bilgiler
Türü: Genel Çocuk Kitapları
Sayfa Sayısı: 144
ISBN: 9786059795081
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 1. Hamur
Basım Tarihi 2020
satis-icon
Satış Rakamları 593 adet satılmıştır.
Nehir Yarar
Nehir Yarar
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Acemi Korsan Kısa Özet

  Kulağının arkasında gizlenen bir çocukla muzip işler peşinde olduğundan şüphelendiğimiz tatlı öğretmen Nehir Yarar, çocuk olmanın mutlu ve hüzünlü yanlarını, yetişkinlerin büyük beklentilerle hazırladığı ancak midemize oturan, başarı soslu çocuk menülerini eğlenceli bir sunumla önümüze getiriyor. Vedat ve arkadaşlarının sıcacık, eğlenceli hikâyeleri, hayallerine sıkı sıkı sarılanlara özel ikramımızdır. Afiyet şeker olsun efendim.

  Düşlerinin sandalında acemi bir korsan olmanın keyfi başkadır. Biraz açılalım mı, ne dersiniz?

  Ada sakinleri yüzünü yaz mevsimine çevirmiş, gelecek renkli günlerin heyecanıyla hayatlarını sürdürmektedirler. Bu sakinliği seven Vedat, yıl içindeki tüm koşuşturmaların, anlamsız bulduğu yarışların bitecek olmasından mutludur. Nihayet her yıl öğrenciler arasında düzenlenen uzun koşunun finalleri yapılacak, yani karneler dağıtılacaktır. Böylelikle ilginç projelerini gerçekleştirmek için gerekli zamanı bulabilecektir Vedat, ezber bozmanın zamanı gelmiştir.

  İzlediği bir filmin etkisinde kalarak korsan olmayı düşler önce. Ama yakıp yıkmak için değil keşfetmek için korsan olacaktır, engin mavilikler onu çağırmaktadır. Hemen en yakın dostu Net Fikret’e danışır, bütün iş Gönül ve Sarıkız’ı ikna edip sevecen bir sandal bulmaya kalmıştır. Başka projeleri de vardır elbette, kendi laboratuvarını açmak ya da adayı beton ellerden kurtarmak gibi. Ama o ve arkadaşları, adalıların haber kaynağı Naklen Nuriye teyzeyi hiç hesaba katmamışlardır…

 • 1. Hamur

Acemi Korsan Hakkında Yorumlar