sadsad x
asdasd

9. Sınıf Kimya Dekatlon Konu Özetli Soru Bankası Ankara Yayıncılık

Ankara Yayıncılık

Ankara Komisyon

125,00 TL
123,75 TL
%1 indirim
Kazancınız
:
1,25 TL
9. Sınıf Kimya Dekatlon Konu Özetli Soru Bankası Ankara Yayıncılık Hakkında Bilgiler
Türü: 9. Sınıf Kimya Soru Bankaları
Sayfa Sayısı: 280
ISBN: 9786052662649
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 1. Hamur
Ankara Komisyon
Ankara Komisyon
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • 9. Sınıf Kimya Dekatlon Konu Özetli Soru Bankası Ankara Yayıncılık Kısa Özet

  Sevgili Öğrencimiz,

  2021-2022 MEB’in 9. Sınıf kazanımlarının tümüne yönelik özveriyle hazırladığımız Dekatlon Konu Özetli Kimya Soru Bankası kitabımız çıktı!

  ANKARA YAYINCILIK  olarak T.C. Millî Eğitim Bakanlığı Talim ve Terbiye Kurulunun yayımladığı müfredatı dikkate alarak güncel kazanım ve yeni öğretim programlarına uygun, ezbere dayalı değil yorum ve mantığa dayalı bir anlatım yöntemi ile hem okul derslerinde hem de ileride gireceğin üniversite sınavında başarı kaydetmen için bu kitabı hazırladık.

  Lisenin ilk basamağı olan 9. sınıf bazı dersleri ilk kez göreceğin için oldukça önemli. Bu dersler her ne kadar önceki yıllarda gördüğün derslerle temellendirilmiş olsa da başarı kaydedebilmek, öğrendiklerini zihin belleğine yerleştirebilmek için dikkatli bir dinleyici olmanın yanında özenli ve düzenli bir şekilde ders çalışmalı, konu tekrar testleri ile derste işlediğin konuları pekiştirmelisin. Aynı zamanda ÖSYM’nin hazırladığı sınavlarda özellikle 9. sınıf konularından gelen soru çeşitliliğinin de oldukça fazla olduğunu göz ardı etmemeli şimdiden 12. sınıfta gireceğin üniversite sınavı için sağlam bir temel oluşturmalısın.

  Dekatlon Konu Özetli Kimya Soru Bankası kitabımızı;

  Öğrenerek Güçlen
  Uygulayarak Güçlen
  Çözerek Güçlen
  olmak üzere üç bölüme ayırdık. Bu bölümler içerisinde konuları hatırlayabilmen ve tekrar etmen için kısa bir konu özetine, yeni nesil sorularla biçimlendirdiğimiz uygulamalı etkinliklere, üniversite sınavında gelmesi muhtemel, üniteyi tarayan klasik ve güncel sorulara yer verdik. Aynı zamanda kitabımızı MEB’in yıllık planı dâhinde 28 adımda düzenledik.

  ANKARA YAYINCILIK ailesi olarak soru kitabımızın sana okul derslerinde ve YKS’de  sağlam bir temel oluşturacağına inanıyoruz.

  Çıktığın bu yolda sağlıklı, mutlu ve başarılı bir gelecek kurman dileğiyle…

 • 1. Hamur

9. Sınıf Kimya Dekatlon Konu Özetli Soru Bankası Ankara Yayıncılık Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.