sadsad x
asdasd

80 Derste 80 Günde İngilizce Başlangıçtan İleri Düzeye Hızlandırılmış Öğrenim Sistemi

Bora Yayıncılık
49,90 TL
29,94 TL
%40 indirim
Kazancınız
:
19,96 TL
Alışveriş Listeme Ekle
80 Derste 80 Günde İngilizce Başlangıçtan İleri Düzeye Hızlandırılmış Öğrenim Sistemi Hakkında Bilgiler
Türü: Diğer Dil Öğrenimi Kitapları
Sayfa Sayısı: 512
ISBN: 9786056194436
Kapak: Ciltsiz
B. Orhan Doğan
B. Orhan Doğan
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • 80 Derste 80 Günde İngilizce Başlangıçtan İleri Düzeye Hızlandırılmış Öğrenim Sistemi Kısa Özet

  Yabancı bir dil öğrenmeyi ya da geliştirmeyi isteyen herkesin en büyük gereksinimi, kuşkusuz, mümkün olan en kısa sürede, dilbilgisi, sözcük, söyleniş ve güncellik açısından gerekli olan en geniş kapsamlı bilgiyi, en kolay, en yalın, en akıcı ve en eğlenceli biçimde edinebileceği bir kaynak bulmaktır.

  80 Derste / Günde İngilizce işte bu gereksinimi karşılamak, İngilizceyi gerçekten 80 derste ve 80 günde (toplam 80 saatte, sözlük kullanmadan) öğretebilmek, ya da belirli düzeyde bilenlerin ilerlemesini sağlamak, özellikle dinleme, anlama ve konuşma yeterliklerini geliştirmek amacıyla, İngiliz ve Amerikalı öğretmenlerin de katkılarıyla hazırlandı.

  Kitabınıza eşlik eden MP3 formatındaki 2,5 saatlik ses CD’si, İngilizce söylenişi eksiksiz öğrenmenizi sağlamak amacıyla, İngiliz öğretmenler tarafından dolduruldu. Ayrıca, CD’siz çalışma yapmak isteyenler için, her derste, İngilizce sözcüklerin Türkçe söylenişleri verildi.

  Günlük konuşmalardan politikaya, fıkralardan spora, sanattan internete kadar her alanı kapsayan ders konularının olabildiğince güncel ve sürükleyici olmasına özen gösterilerek hazırlanan 80 Derste / Günde İngilizce’nin yenilenmiş olan bu (19’uncu) basımı, yeni okuma parçalarının ve ses kayıtlarının eklenmesiyle genişletilmiştir.

  Dilbilgisi, sözcükler, söyleniş (telaffuz) ve alıştırmalar aynı sistem içinde birlikte verildiğinden, sözlük ya da başka herhangi bir dilbilgisi kaynağına başvurmaya gerek duymayacaksınız.

80 Derste 80 Günde İngilizce Başlangıçtan İleri Düzeye Hızlandırılmış Öğrenim Sistemi Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.