sadsad x
asdasd
200,00 TL
110,00 TL
%45 indirim
Kazancınız
:
90,00 TL
80 Derste Rusça 2 Cilt Takım Hakkında Bilgiler
Türü: Rusça
Sayfa Sayısı: 960
ISBN: 9786055477202
Kapak: Ciltsiz
Ertuğrul Bostancı
Ertuğrul Bostancı
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • 80 Derste Rusça 2 Cilt Takım Kısa Özet

  " Günümüzde mesafeler o kadar kısaldı ki; bir uçtan diğer uca dünyayı dolaşmak bir gününü bile almıyor insanın. Sanal alemde bu turu atarsanız bir saatte de tamamlayabilirsiniz dolaşmanızı.
  Sayfalar dolusu sıkıcı bir önsözle Rusça öğrenme azminizi kırmak istemiyorum. `Rusça neden önemli?` konusunda uzun uzadıya konuşmaya da gerek yok. Aynı ortak coğrafyayı paylaşıyoruz. İlişkilerimiz her geçen gün daha da gelişiyor. Böyle bir ülkenin dilini tabii ki öğrenmek zorundayız.
  Rusça, Hint-Avrupa dil ailesine bağlı `Slav Dilleri` grubunda yer alır. Yani aslen bir `Batı` lisanıdır. Rusça öğrendikten sonra da Slav dil grubunda yer alan dillerin yapı ve sözcüklerinden faydalanarak Almanya sınırında Japonya sınırına kadar sorunsuz seyahat edebilirsiniz. Burada bir parantez açıp, buralarda en şanslı kişilerin Türkler olduğunu da belirtelim. Zira anılan coğrafyanın hatırı sayılır bir bölümünde Türkçe de anlaşılır.
  Kitap, `temel seviyede` Rusça öğrenmek isteyenlere hitap etmektedir. Temel gramer konularını bol tekrar yöntemiyle edinim ve kullanım seviyesine getirir.
  Ders deyince aklınıza 40-50 dakikalık bir ders saati gelmesin. Her bir ders en az 4-6 saatlik çalışmadan oluşmaktadır. Yani aralıksız en az 4-6 aylık bir süreç ve 320-480 saatlik sınıf içi veya sistemli bireysel çalışma demektir.
  80 ders bitince 25`er sorudan oluşan test tipi bitirme sınavları, daha sonra da KPDS hazırlık bölümleri başlamaktadır. Burada 2 bölüm yer almaktadır: 1.-15. soruların bulunduğu `gramer`; 26.-35. soruların bulunduğu `sentaks` bölümleri. Her bir soru grubundaki soru türleri, çözüm için ilave bilgiler, çıkmış soruların analizleri bu bölümde yapılmaktadır.
  Kitabın tamamını bitirdikten sonra rahatlıkla çeviri yapacak, okuduğunu ve dinlediğini anlayacak seviyeye geleceksiniz. Sonraki aşamada günlük serbest okuma faaliyeti, uydu televizyonundan ya da internetten haber, dizi, film izleme gibi etkinlikleri sistematik olarak sürdürmeniz gerekir. Zira pasif sözcük hazinesini en iyi besleyen etkinlikler, sistemli yapılan serbest etkinliklerdir. "

80 Derste Rusça 2 Cilt Takım Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.