sadsad x
asdasd

8. Sınıf LGS Türkçe Yeni Nesil Soru Bankası Paragrafın Şifresi Yayıncılık

Paragrafın Şifresi Yayınları

Paragrafın Şifresi Komisyon

125,00 TL
87,50 TL
%30 indirim
Kazancınız
:
37,50 TL
8. Sınıf LGS Türkçe Yeni Nesil Soru Bankası Paragrafın Şifresi Yayıncılık Hakkında Bilgiler
Türü: 8. Sınıf Türkçe Soru Bankaları
Sayfa Sayısı: 240
ISBN: 9786058295872
Kapak: Ciltsiz
Paragrafın Şifresi Komisyon
Paragrafın Şifresi Komisyon
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • 8. Sınıf LGS Türkçe Yeni Nesil Soru Bankası Paragrafın Şifresi Yayıncılık Kısa Özet

  Sevgili Öğrenciler,

  Paragrafın Şifresi Yayınları’nın tecrübesi ve vizyonunun bir sonucu olarak ortaöğretim yardımcı kaynaklarını öğrencilerimizle buluşturmanın kıvancını yaşamaktayız.

  Alanında uzman yayın kadromuz tarafından hazırlanan kitabımızda, MEB’in günümüzde uyguladığı liselere geçiş sınavlarında yer alan test teknikleri dikkate alınarak kapsamlı bir çalışma yürütülmüş, siz değerli öğrencilerimizin hazırlık sürecindeki yükünü hafifletmeyi amaçlayan bir yol izlenmiştir.

  Kitabımız, MEB’in son dönemde yaptığı soru değişiklikleri ve 8. sınıf Türkçe dersi kazanımları doğrultusunda tamamen yeni nesil tarzda hazırlanmış bir Türkçe soru bankasıdır. Kitapta her konu ile ilgili 12’li sorulardan oluşan ikişerli ve üçerli testler bulunmaktadır. Paragrafın Şifresi Türkçe Soru Bankası; sözcükte anlam, cümlede anlam, paragraf, dil bilgisi, metin bilgisi sorularının yanında görsel okuma, infografik, sözel mantık, tablo/grafik yorumlamaya dayalı sorularla zenginleştirilmiştir. Her testin başında önerilen çözüm süreleri verilmiştir. Ayrıca tüm testlerimiz video çözümlüdür. Türkçe Soru Bankası, liselere giriş sınavlarında sorulan yeni soru tipleri ve MEB’in örnek sorularına göre hazırlanmıştır.

  Kitabımızın hazırlanmasında emeği geçen yazarlarımızdan Emine TELİS’e teşekkür ederiz. Kitabımızın siz değerli öğrencilerimize katkı sağlayacağını umuyor, başarılar diliyoruz.

8. Sınıf LGS Türkçe Yeni Nesil Soru Bankası Paragrafın Şifresi Yayıncılık Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.