Pegem Akademi Yayıncılık 2022 8. Sınıf LGS Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Tamamı Çözümlü Soru Bankası

Pegem Akademi Yayıncılık

Kolektif

80,00 TL
57,60 TL
%28 indirim
Kazancınız
:
22,40 TL
Pegem Akademi Yayıncılık 2022 8. Sınıf LGS Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Tamamı Çözümlü Soru Bankası Hakkında Bilgiler
Türü: LGS Din Kültürü Ve Ahlak Bilgisi Soru Bankaları
Sayfa Sayısı: 120
ISBN: 9780202170398
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 1. Hamur
Kolektif
Kolektif
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Pegem Akademi Yayıncılık 2022 8. Sınıf LGS Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Tamamı Çözümlü Soru Bankası Kısa Özet

  Bu kitap Lise Geçiş Sınavı (LGS) Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi kapsamındaki soruları çözmek için gerekli bilgi, beceri ve teknikleri edinmeniz ve farklı soru çeşitleri ile sınava hazırlık sürecinize rehberlik etmek için hazırlanmıştır.

  Kitabımız, her soru için anlaşılır bir dilde hazırlanmış çözümlü videolar içermektedir. Çalışmalarınız süresince QR kod ile erişebileceğiniz soru çözümlerinden yararlanmanız, konulara dair bilgilerinizi pekiştirmenizi ve konuları tüm ayrıntıları ile öğrenmiş olmanızı sağlayacaktır. Soruların çeşitliliği tercih edilirken en çok zorlandığınız soru tipleri, ÖSYM’nin şimdiye kadar hazırladığı sınavlarda çıkmış ve bundan sonra hazırlayacağı sınavlarda da çıkabilecek soru tipleri referans alınmış ayrıca konuyu pekiştirmenize yardımcı olacak düzeyde hemen hemen tüm soru tiplerine değinilmiştir.

  Yoğun bir araştırma ve çalışma süreci ile hazırlanmış olan bu kitapla ilgili görüş ve önerilerinizi bizimle pegem@pegem.net e-posta adresimizden veya 0538 594 92 40 WhatsApp hattımız aracılığı ile paylaşabilirsiniz. Pegem yayınlarının tecrübeli ve kendi alanlarında uzman öğretmenleri tarafından hazırlanan bu Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi kitabının lise geçiş sınavına hazırlanma sürecinizde sizlere yardımcı olmasını ve kendinize olan inancınızı
  desteklemesini ümit ediyoruz.

 • 1. Hamur

Pegem Akademi Yayıncılık 2022 8. Sınıf LGS Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Tamamı Çözümlü Soru Bankası Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.